Şimdi Ara

hızlıal.com yazın ve enter a basın bakın ne çıkıyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce hızlıal.com gitmek istediğimde sayfaya gitmiyor hata veriyordu bende yönlendirme yapmamışlardır diye düşünüp domain whois sorgusu yapmadım

amaaaaa!

şuan hızlıal.com yazıp girmek isterseniz avanta.com.tr diye bir fırsat sayfasına yönlendiriyor sizi ve hızlıal ı aradım bilgimiz yok teşekkür ederiz dediler.

Kendi çok kötü hissediyorum nasıl almadım nasılllllll!? :D

http://www.hızlıal.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borasen -- 28 Mayıs 2015; 18:33:22 >

• bu o kadar abartılacak bir durum değil.

iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizlial

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük olay
  • Türkçe karakter domain alıp napıcaksın? Anca elinde patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Türkçe karakter domain alıp napıcaksın? Anca elinde patlar.

anlamamis

• aslında hızlıal kendi sitesine yönlendiriyordu ben iyi hatırlıyorum ilk zamanlar öyleydi

• Ben de kısa bir bilgilendirme yapayım. Bu sitedeki ürünler site sahibine ait değil. Daha önce DH'de gördüğüm sadece davetle katılabildiğiniz ve 1000 TL ödeyip satın alabildiğiniz bir site. Siz burdan sipariş veriyorsunuz, asıl site de gönderimi sağlıyor. Siz de ürün başına gelir elde ediyorsunuz ve bu sayede aynı sitenin binlerce kopyası olmuş oluyor. Bu da ana sitenin daha çok kazanmasını sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Ben de kısa bir bilgilendirme yapayım. Bu sitedeki ürünler site sahibine ait değil. Daha önce DH'de gördüğüm sadece davetle katılabildiğiniz ve 1000 TL ödeyip satın alabildiğiniz bir site. Siz burdan sipariş veriyorsunuz, asıl site de gönderimi sağlıyor. Siz de ürün başına gelir elde ediyorsunuz ve bu sayede aynı sitenin binlerce kopyası olmuş oluyor. Bu da ana sitenin daha çok kazanmasını sağlıyor.

Evet sayfa kazan kazan sayfalarindan biri...

hızlıal i aradım haberimiz yoktu dediler teşekkür ettiler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borasen -- 28 Mayıs 2015; 19:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyondBend

aslında hızlıal kendi sitesine yönlendiriyordu ben iyi hatırlıyorum ilk zamanlar öyleydi

Ben bu sorunu çok yaşayan biriydim her seferinde kızıyorum bi yönlendirmediler şu linki diye ordan biliyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.