Şimdi Ara

Home tuşunu dokunmatik yapmak ister misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
44.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithium 

teşekkürler çok iyi oldu.bide telefonun ekranı kapalıyken home tuşu veya power tuşuna basmadan dokunmatiği kullanarak kilit ekranına gelmekle ilgili herhangi bir tweak ya uygulama var mı?

Burdada dokunmatik orta tuşa basıp sonra aygıtı seçip ekranı kitleyebilirsin ama dediğini bilmiyorum .
  • Pek kullanışlı olmasa da jb'siz kullananların işini görür. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece jbsizlerde mi yaılabiliyor? Ben erişilebilirlik bölümünü bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sami Ertaga -- 5 Temmuz 2012; 13:01:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sami Ertaga

Sadece jbsizlerde mi yaılabiliyor? Ben erişilebilirlik bölümünü bulamadım.

JB lilerdede JB sizlerdede oluyor genel-erişilebilirlik te fiziksel ve motor başlığı altında assistive touch var.
  • Cok sacma bi sistem sakin ayarlarinizla oynamayin hele sesli olani actim ben kapatamadim bi daha cok ugrastim duzeltmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamaları kapatma için yine home tuşuna iki kere basmak zorundayız ama sanırım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

uygulamaları kapatma için yine home tuşuna iki kere basmak zorundayız ama sanırım :(

Baya bir vakit geçmiş, belki bulmuşsundur ama bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum.

aygıt>... fazlası dediğinde çoklu görev çıkıyor. Ona basarak uygulamaları kapatabıilirsin.
  • ben alışamadım bi türlü
  • assive toucdan sadece orta tus ve kitleme gorevi gormuyor ss almaya dair birsürü sey var
  • Ben de hep bir hevesle açıyorum ama alışamayıp kapatıyorum, alıştıktan sonra çok kullanışlı oluyormuş kullananlar öyle diyor.

Zaten ekran küçük bir de o ekranda yer kaplıyor ben kullanamıyorum pek.
  • ipadımda kullanıyorum çok güzel bir uygulama home tuşuna gerek kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.