Şimdi Ara

Honda Hornet 600 Ve Ben (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İmrendim lan :D Allah kaza bela göstermesin iyi sürüşler :)
  • [simage]

Evet herkese merhabalar arkadaşlar dün akşam motoru alıp geldik..2. bi motosiklet şarttı şehir içi kullanım için büyük birşey almak istemedim sonra diğer motorumdan soğurum diye ola bildiğince küçük sevimli birşey almak istedim buda address oldu :)  ilk izlenimlerim genel olarak çok güzel bi motosiklet..koltuğun yerden yüksekliği biraz alçak geldi bana motosıklet yere yakın minyon bir şey  bundan 13 sene öncede 2.motorum Suzuki address olduğu için yenisini ala bildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum..
    o 50cc lik versyonuydu deli gibi gidiyorduk onla her yere 
     Honda Hornet 600 Ve Ben

Neyse motor geldi hemen sağını solunu inceledim ön tarafdaki torpido gibi olan gözler güzel düşünülmüş telefon vs konulmasada su,cüzdan kırılmayacak bozulmayacak şeyler konula bilir..bagaj büyüklüğü bence idael bana hayli hayli yeterli diğer motosikletimde hiç bagaj yok :D içine agv k-4 evo full face kaskım sığdımı sığmadı o biraz üzdü ama bunca zaman kullandığım hiç bi sukuterde benim kaskım o koltuk altın girmedi  motorun enjeksiyonlu olması 110cc olması çok büyük bir avantaj..frenleri gayet hissiyatlı ve güven veriyor arka frenin disk olmaması korkutmasın sizi az bişey bile fren hissiyatınız olsa çok rahat durursunuz ön fren zaten gayet tadında..far diresiyonda olduğu için biraz yukarıda kalıyor aydınlatma konusunda.. veya benimkisi ayarsız hafta sonu onada bi ayar çekeceğim…amortisörler sanki bana az bişey sert gibi geldi ama bakalım daha tam kesin bişey demek istemiyorum 30km kullandım sadece  2 Kişi konforuda gayet başarılı kız arkadşım ve ben çok rahat ettik..kendisine sorduğumda bi sıkıntı olmadığını ayak koyma yerlerinin çok güzel ayarlandığını söyledi oda çok beğendi motosikleti genel olarak..ilk görüşte motosiklette bir cub havası yok değil ;) neyse lafı fazla uzatmadan fotoğraflara geçelim..

Honda Hornet 600 Ve Ben

Honda Hornet 600 Ve Ben

Honda Hornet 600 Ve Ben

Honda Hornet 600 Ve Ben

Hemen gidip benzinliğe gönül rahatlığıyla benzinciye FULLE diye bildim :D 20tl benzin aldı içinde 1 litreye yakın benzin vardı sanırsam bakalım kaç km gidicek rodaj döneminde :)

Honda Hornet 600 Ve Ben

Hemen kuzenle haberleşip ıslatma durumlarını halediyoruz :)
     Honda Hornet 600 Ve Ben

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.