Şimdi Ara

Honda IPOD Baglantısı SATILIK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ay once Ipod baglantısı ıcın yurt dısından cıhaz getırtmıstım. Fakat suanda Teyp ı degıstırdıgım ıcın o elımde kaldı:) Ihtıyacı olan varsa getırttıgım fıyata verebılırım. Bana 150 $ gelmıstı Resımlerını gonderıyorum...

• Yokmu Honda sına IPOD baglamak ıstıyen:))
    Elımızde kaldı cıhaz:)
  • merhaba suksuk arkadaşım valla ben talip olabilirdim ama bir sistemimi kurdurim bunu derdinden kurtulim...sonrada bir süre züğürtlü atmak lazım üstümüzden ondan sonra olabilir... elinde kalmaz umarım...

aslında böyle bit topic açsak herkes hondasıyla ilgili satacağı şeyleri oraya yazsa iyi olmazmı???
  • Valla guzel bır fıkır Honda ıcın aksesuar temın eden bır arkadas acmıstı galiba.
    Sen o lıstesını verdıklerınımı koyduracaksın bu arada?
    quote:

Orjinalden alıntı: falconeyed

merhaba suksuk arkadaşım valla ben talip olabilirdim ama bir sistemimi kurdurim bunu derdinden kurtulim...sonrada bir süre züğürtlü atmak lazım üstümüzden ondan sonra olabilir... elinde kalmaz umarım...

aslında böyle bit topic açsak herkes hondasıyla ilgili satacağı şeyleri oraya yazsa iyi olmazmı???
  • suksuk arkadaşım son yazdığpıon msj ı anlayamadım... açıklarsan sevinirim biraz geç odu ama bu aralar net e bağlanamıyorum...
  • bu cihaz sadece hondalarin radyosuna mi uyuyor? yani uzerindeki yaziyi okudum da o radyonun ozelligi nedir diger radyolara baglanamayan onu anlayamadim, eger uyuyorsa belki baska arkadaslar da ilgilenir hem.

insallah en kisa zamanda elinden cikarabilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.