Şimdi Ara

HONDA RIDGELINE Pick-up (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: suzitusi

fiyatların düşük olması normal çünkü adamlarda vergi o kadar düşükki
    bizde ise ödediğimiz paranın neredeyse yarıya yakını devlete gidiyor. Eyvallah devlete tabiki vergimizi verecez ama bu vergilerin bu kadar yüksek olmasının nedeninin hortumcular, devleti sömüren kişiler olması insana dokunuyor, onların verdiği zararı karşılamak için vatandaşa yükleniyorlar zaten dünyada birinci olabildiğimiz konular vergi oranları ve yolsuzluk

neyse konuyu saptırmayayım

hondanın Türkiye'ye yeterli önemi vermediği konusunda haksızmıyım. Bence hondanın Türkiye'ye daha çok önem vermesi gerekiyor. Türkiye gibi önemli pazarı geri tepiyor. Audinin Q7'yi Türk müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarlayıp dünyada ilk Türkiye'de satışa sunduğu, Porsche Cayman in 2008 de çıkacak yeni modelinin ilk olarak sadece Türkiye'de bu yıl 2007 model olarak satışa sunacağı bir ülkeye sadece birkaç model ile girmenin ne mantığı var anlayamıyorum. siz ne düşünüyorsunuz

HOCAM Q7 nin TÜRK MÜŞTERİLERİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA TASARLANDIĞI TARTIŞILIR...BENCE BÖYLE BİR ŞEY SÖZKONUSU DEĞİL(TABİ BU BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM)

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafaaydin79

quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

fiyatların düşük olması normal çünkü adamlarda vergi o kadar düşükki
    bizde ise ödediğimiz paranın neredeyse yarıya yakını devlete gidiyor. Eyvallah devlete tabiki vergimizi verecez ama bu vergilerin bu kadar yüksek olmasının nedeninin hortumcular, devleti sömüren kişiler olması insana dokunuyor, onların verdiği zararı karşılamak için vatandaşa yükleniyorlar zaten dünyada birinci olabildiğimiz konular vergi oranları ve yolsuzluk

neyse konuyu saptırmayayım

hondanın Türkiye'ye yeterli önemi vermediği konusunda haksızmıyım. Bence hondanın Türkiye'ye daha çok önem vermesi gerekiyor. Türkiye gibi önemli pazarı geri tepiyor. Audinin Q7'yi Türk müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarlayıp dünyada ilk Türkiye'de satışa sunduğu, Porsche Cayman in 2008 de çıkacak yeni modelinin ilk olarak sadece Türkiye'de bu yıl 2007 model olarak satışa sunacağı bir ülkeye sadece birkaç model ile girmenin ne mantığı var anlayamıyorum. siz ne düşünüyorsunuz

HOCAM Q7 nin TÜRK MÜŞTERİLERİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA TASARLANDIĞI TARTIŞILIR...BENCE BÖYLE BİR ŞEY SÖZKONUSU DEĞİL(TABİ BU BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM)

ben Q7 çıkarken TV programından ve dergilerden bu bilgiyi edinmiştim. bana da saçma gelmişti ilk başta çünkü AUDI gibi bir marka niye Türkiye'yi ön planda tutarak araç yapsın diye ama sonradan düşündüm BMW X5in peynir ekmek gibi satıldığı bir ülkede gayet mantıklı bir hamle olur zaten ilk Türkiye'de satışa sunuldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.