Şimdi Ara

Honor kasma taktiği mi bulundu :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlar honoru co-op da mı kasıyor anlamadım yeşil kurdele kırmızı kurdele oyunda bakıyorum hiç icraat yok bu neymiş ya EU West te troller artıyor sanki
    anlamıyorum ya

• oyuna başlarken have fun oyun içinde bi kaç lol bi kaç espri oyun sonunda gg u played rlly good
  • türkiye serverındakiler kasma yöntemini söyliyim.

Hepinize onurlu verdim diyorlar dolayısıyla sende adama verme gereksinimi duyuyorsun. Çıktığında bakıyorsun ki adam aslında vermemiş. her oyuncuya 1 kere yedirdiklerini düşünürsek baya bir sayı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

türkiye serverındakiler kasma yöntemini söyliyim.

Hepinize onurlu verdim diyorlar dolayısıyla sende adama verme gereksinimi duyuyorsun. Çıktığında bakıyorsun ki adam aslında vermemiş. her oyuncuya 1 kere yedirdiklerini düşünürsek baya bir sayı çıkıyor.

Hahahahahahsyjxjwlshwhs sandalyeden dustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl resmen 2013 oldu ama hala honoru birşey sananlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unseen Predator

yıl resmen 2013 oldu ama hala honoru birşey sananlar var.

yıl olmuş 2013 hala honorsuz duranlar var böyle adamı adam ederler işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacqua

quote:

yıl olmuş 2013 hala honorsuz duranlar var böyle adamı adam ederler işte

Forum kapanabilir.
  • Şunu biri vursun , hepimiz kurtulalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

türkiye serverındakiler kasma yöntemini söyliyim.

yedirdiklerini düşünürsek de normal bi big bang t bölümü kadar güldüm yani ^^
  • onurlu rakip gelse ne olur ki? 53 tane olmuş benden düşük adamlara çıkmış kurdele bende yok trde. zaten biri report edecek saçma sapan bir şekilde sonra gidecek kurdele. "onurlu verelim beyler" diyeni görünce direk atıyorum reportu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 5 Ocak 2013; 7:10:29 >
  • co-op ta kasılır teamwork kurdelesi. 100 küsür olmuştu en son 20 gündür oyunu oynamıyorum. Genelde lulu-karma-shen/ap shen oynayınca daha fazla gelir. Botlarla alakalı birkaç espri yap, blue alana yardım et, killerin bazılarını bırak vs.
  • quote:

westte olmayanı dövüyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.