Şimdi Ara

Honor Pointle Alınan Sosun Glavie Ve Kubinin ThifLigi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Se®can

mezun derken?

Dİploma
  • allah one be arkadaşım süper fotolar saol
  • başlıkdan sanki honor la alınann sunun seninmiş gibi anlaşılıyor ama galiba senin diilmiş
    güzel thiflik yapmışsın ama sonuçta haram lokmadan hayır gelmes. senden çıkar, senden çıkmassa çocuklarından çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ophiafagus

başlıkdan sanki honor la alınann sunun seninmiş gibi anlaşılıyor ama galiba senin diilmiş
    güzel thiflik yapmışsın ama sonuçta haram lokmadan hayır gelmes. senden çıkar, senden çıkmassa çocuklarından çıkar

• haram lokmaaa :) aslında bi zekeriya beyaza sormak lazım caizmidir hocam die oyunda tieflik yapmak :D
  • saol güzel paylasım...
  • Oyunda hoşuma giden şeylerden biride Trade.Fakat yeni kuralar gereği tek yıldız bile olsan 40+ isen gelen geçen sana dalıyor.80 level adam karşında pek bir şansımız yok.Hırsızlar sağolsun oyunda yeni karakter açtırdılar bana.Bu kuralı değiştirsinler başka bir şey istemiyorum.
  • wayyy süper olmuş bizim serverdada vardı böle mavili bi şekilde parlıyodu.alla alla nasıl yapılıyo diye mera ederken demekki oda honor pointle almış hoş durmuş güle güle kullan
  • emre hayırlı olsun ne zaman 80 yapiyon charı :D
    onurun blade de yakıyo hani sanki bi yerden tanıdık geliyor :D

bak şimdi canım çekti charı satıyodum sanırım vazgeçecem satmaktan. bi akşam gelim de icraat yapalım beraber
  • hll valla
  • dostum peki sana bi sorum olacak. mesela academine 39 lvl adam aldın o mezun olunca ikimizde faydalanabiliomuyuz.yoksa illa 30- mi olması lazım????
  • bir de bu academidekiler kendi kendilerine mezun olabiliolar mı yoksa bnm online mi olmam lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: romnthief

dostum peki sana bi sorum olacak. mesela academine 39 lvl adam aldın o mezun olunca ikimizde faydalanabiliomuyuz.yoksa illa 30- mi olması lazım????

31-
  • helal bea... ne diim...
  • Hakkaten helal cok saglam olmus
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.