Şimdi Ara

---- Hoparlör alacağım, tavsiyeleriniz? ---

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hoparlör alacağım önerileriniz nelerdir?

Edit Zaman asimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrisale -- 16 Eylül 2016; 3:00:23 >

• 13, 16? aracınızın hoparlör yuvası çapları nedir?
  • 16" arkadasim, su anda almayi dusundugum bir hoparlor var fakat yeterince verim alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrisale -- 16 Eylül 2016; 3:00:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrisale

16" arkadasim, su anda almayi dusundugum bir hoparlor var fakat yeterince verim alabilirmiyim bilmiyorum

asagida gordugunuz hoparlor kullandigim anfi ile ne kadar uyum saglar veya neler onerebilirsiniz.

---- Hoparlör alacağım, tavsiyeleriniz? ---

hocam niçin özelikle linkteki hoparlör? bi poineer 6983s düşünebilirsiniz. Birde sunny marka amfiden pek fazla performans ve kalite beklememek gerek.

• Tavsiyeniz icin tesekkurler peki baska onerebileceginiz bir hoparlor varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrisale -- 16 Eylül 2016; 3:01:35 >
  • hertz dcx serisi almanızı tavsiye ederim . italyan üretimi ve kalitesini taşıyan güzel malzemelerdir . performans , kalite ve uygun fiyatı bir arada sunar .
  • Pioneer TS 6985 al ozaman, allah allah adam sana Pioneerin en tutulan modellerini yazmış sen hala neyin peşindesin,
    git media markt a orda bir sürü var ,deneme şanşın var, dene hangisinin sesi kulağına iyi geliyorsa onu al bence
    şimdi biz sana deriz Dynaudio, Alpine, JBL vsvs al dinlersin sesi kulağına iyi gelmez ozaman pişman olursun aldığına ,tavsiye eden de işi bilmiyor olur senin gözünde.
    mesela ben yeni bir hoparlör alıp takmadım aynı fiyat olmasına rağmen, gittim eski pioneerlerden aldım, çünkü sesi cok doğal ve benim istediğim gibi olduğu için
    saygılar
  • hoparlör seçimi bencede pioneer olmalı her zaman gerçekten ovaller çok verimli ses veriyor ben aracıma 460 watt pioneer bağladım 3 ay önce iyi bir teybiniz varsa ufak bir bass kalitesi veriyor .)
  • Pıoneer TS-A6985 Çok kaliteli bi model TS-A6950 de güzel modeldir.
    JBL Decade modeli efsaneleşmiş bi model ama önerim TS-A6985
  • Kenwood 500w hoparloru aldim ve cok memnum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrisale -- 16 Eylül 2016; 3:02:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.