Şimdi Ara

hoparlör sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde yeni bi hoparlör aldım arkadaşlar (2+1). Bufera takılan 2 küçük hoparlör var, bunlardan birisi çalışmıyo.Sonra taktığım hoparlörlerin yerini değiştirdim.İki hoparlörün de sağlam olduğunu anladım.Fakat buferınarkasındaki hoparlörü taktığım çıkışı çalışmıo die düşündüm.Geri götürdüm.Değiştirdim, getirdim yeniyi. Yine aynı problem... :( Sanırım problem bilgisayardan kaynaklanıyor ... Ne yapmalıyım ????

• ses kartını değiştir ve dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: papatyaa172

Geçenlerde yeni bi hoparlör aldım arkadaşlar (2+1).
    "Bufera"
    takılan 2 küçük hoparlör var, bunlardan birisi çalışmıyo.Sonra taktığım hoparlörlerin yerini değiştirdim.İki hoparlörün de sağlam olduğunu anladım.Fakat buferınarkasındaki hoparlörü taktığım çıkışı çalışmıo die düşündüm.Geri götürdüm.Değiştirdim, getirdim yeniyi. Yine aynı problem... :( Sanırım problem bilgisayardan kaynaklanıyor ... Ne yapmalıyım ????

• ses kartın onboard mı yada pcimi bilmiyorum ama söyleyecegim ayarlarını iyi yap bundan olur kiracımızın oglu gitmiş creative 4+1 almış oda aynı sornu yasamış gittim baktın ne görüm ayarları bozuk okadar sendebi ayarlarına bakmayı denemelisin
  • ses kartını tak çıkar-yaptıysan bidaha tak çıkar omazsa yenisini al
  • Teşekkürler arkadaşlar, hallettim, hoparlörden kaynaklanıomuş ayarlardan deil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.