Şimdi Ara

Horde tarafında farklı ırk aynı party

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nacizane bir sorum olacak benim biladerede zorla aldırdım oyunu beraber görevleri yapmak istiyoruz aynı partyde fakat o blood elf ben ise Tauren ikimizde horde tarafındayız fakat oyuna başladığımız mekanlar farklı beraber oynamak için ikimizde aynı ırkı mı seçmek zorundayız nasıl mümkün olacak bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

• Arkadasin senin baslangic bolgene gelebilir, sen onunkine gidebilirsin ama siz bayagi uzak dusmussunuz. Size tavsiyem ya baslangic bolgeleri birbirine yakin olan 2 irk secin (troll - orc , zaten bir kac gorev sonra birlesiyor yaptiginiz gorev yerleri) yada 2 niz ayni irkki acin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raf yoksa koşacaksınız mecburen.iki kişilik bineği olan birinden rica edin en azından zepline kadar atsın.oyunu bırakmamış olsam yardım ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloodelf olan taurenin yanına gitsin sonuçta xroadsa gidilecek 10 lvldan sonra.
    blood elf olan silvermoon haritasında sol üstteki yerden orb of transportationa tıklıyacak. undercitye geçecek. sonra undercityden çıkacak zeplin durağının olduğu kuleye çıkacak ordan thunderbluffa giden zepline binecek.
    kalelere yollayan questlerin kaç lvl olduğunu bilmiyorum ama en azından ikinizde 6 lvl olun taurenin questlerinden devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

bloodelf olan taurenin yanına gitsin sonuçta xroadsa gidilecek 10 lvldan sonra.
    blood elf olan silvermoon haritasında sol üstteki yerden orb of transportationa tıklıyacak. undercitye geçecek. sonra undercityden çıkacak zeplin durağının olduğu kuleye çıkacak ordan thunderbluffa giden zepline binecek.
    kalelere yollayan questlerin kaç lvl olduğunu bilmiyorum ama en azından ikinizde 6 lvl olun taurenin questlerinden devam edersiniz.

Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum ilginiz için ikimizde orc ırkı açtık zira terimleri yavaş yavaş öğreneceğiz bir anda olmuyor şuan çok zor geliyor. oyunda mouse ile sürükleyerek hareket ettirme yok kontol etmek biraz zor mouse ile mobun üzerine tıklandığında koşma gibi bir seçenek yok interfaceden fare imlecini ayarlayabiliyoruz fakat sadece tek tık ile gidiyor sürükleme ile olmuyor. o yüzden mele olarak biraz zorlandım. akşam eve gidince range sınıfından bir karakter açmayı düşünüyorum Hunter yada Mage. hunter olarak troll ırkı tavsiye ediliyor. hemde orclara yakın. şimdi "sonuçta xroadsa gidilecek 10 lvldan sonra." dediğinize göre horde tarafındaki ırklar belli bir süre sonra aynı yerde kasıyor doğrumudur? ayrıca bir npc den görev aldıktan sonra örneğin ödül 750 exp veriyor görevi verdikten sonra aynı npc den sıradaki görevi almak isteğimde 85 exp veriyor. exp az da olsa çokta olsa bütün görevleri bitirmek zorundamıyız oyun akıcılığı için? ve oyunun tamamı bu şekilde mi ilerliyor daha fazla alternetiflerden yararlanmak için kaç levele kadar bu şekilde ilerleyeceğim ve iyi itemlerin düşmesi için ne yapmak gerekiyor? baya fazla soru oldu mazur görün oyun içerisinde general chattan ingilizce yazmama rağmen kimse pek muhattap olmuyor uğraşmak istemiyor.

• genel olarak bütün questleri yaparak ilerlemeniz sizin yararınıza. çünkü bi bölgedeki questleri bitirdiğniz zaman başka bi bölgeye yönlendiren questler açılıyor.
    ancak son 2yıldır bi şey var orgrimmarda panolarda levelinize göre gidiceğiniz yerin questini veriyor.
    yani ister levelinize göre gidersiniz ister questleri bitirince başka bölgee geçiren questleri yaparsınız oyunun quest mantığını öğrenmeniz için bi süre bütün questleri yapmanızı tavsiye ederim.
  • Aranızda tank varsa 15'ten sonra dungeon finder ile akarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.