Şimdi Ara

HOTMAIL 2GB ta ÇIKARMA ÇÖZÜMÜ-(davetten sonra açamayanlar için) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: country_boy

hepsi hikaye yazdıklarınız...

ne yani 2gblık hotmail mi hikaye???(eğer böle söleyemeye çalışıyosan aklından bile geçirme..bide burda rezil olmak var o yüzden)
  • güzelmiş teşekkürler
  • arkadaslar benim hotmailim 25mb iken istediğim davetiyeye tıklayıp windows live mail betaya gecmeye caliştim ama maillerimi okuyamıyorum, sadece adım mailim ve "working on your request" yazısı cıkıyor bilen birisi varsa maillerime nasil ulasabilirim. live.com da sign in/sign out bile yapılmıyor maillerim iyice birikti okuyamıyorum
  • www.live.com a giriyorum sag alttaki mail gonderenlerin sadece baslıklarını gorebiiyorum oku diyince karsıma cıkan sayfa bozuk gibi geliyor yardım eder misiniz eski 2mblık hotmailime dosem bile razıyım boyle sinirlerim bozuldu
  • ya zaten kim 2000 mb doldurabiliyor ki ... benim hotmail 250 mb ve % 40 ı anca dolu
  • windows live mailden beni kurtaracak birisi var mı, hem begenmedim hem de duzgun calişmiyor. eski gorunumu ozledim eskiye dondurmeyi bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum...
  • option kısmına gel ve Beta opt-out u tıkla

açılan sayfada yine Beta opt-out yap ve eski halini alsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deitel -- 15 Nisan 2006; 23:23:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: keyif41

windows live mailden beni kurtaracak birisi var mı, hem begenmedim hem de duzgun calişmiyor. eski gorunumu ozledim eskiye dondurmeyi bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum...

arkadaşım bende de aynı sorun olmuştu dil kodlamasını değiştirdim düzeldi ama yine türkçe karakterlede sorun oluyo ben şu an ingilizce kullanıyorum ayrıca daha önce söylenen şekilde denedim ama türkçeye çeviremedim
  • sadece ingiltere ve dili ingilizce yapın ve live betayı işaretleyin artik 2 gb
  • Ben burdan Kaydol'a bastım 2 GB oldu hem de Türkçe

http://ideas.live.com/
  • ingiltere seçmene gerek yok,İngilizce sadece , niye hortlatıyon

quote:

Orjinalden alıntı: 2001mondeo

sadece ingiltere ve dili ingilizce yapın ve live betayı işaretleyin artik 2 gb
  • hortklatıcak bişi yokkk sen seçme ingiltere olsun bitsin madem b,iliyordun 4 aydır bi cvp yazsaydın bugun mu aklıuna geldii

quote:

Orjinalden alıntı: s/zorunlu

ingiltere seçmene gerek yok,İngilizce sadece , niye hortlatıyon

quote:

Orjinalden alıntı: 2001mondeo

sadece ingiltere ve dili ingilizce yapın ve live betayı işaretleyin artik 2 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2001mondeo -- 9 Kasım 2006; 11:55:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.