Şimdi Ara

HOTMAIL 2GB ta ÇIKARMA ÇÖZÜMÜ-(davetten sonra açamayanlar için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, windows live mail için biçok kişi davetiye talebinde bulunmuştur...ve biçok kişiye davetiye gelmiştir...ama bana da olduğu gibi "sen 13 yaş altında olabilirsin, hesabın nerede olduğu saptanamamış olabilir " gibiuyarılarla biçok kişi beta ya geçememiştir...bunun için foruma biraz baktım ama bi çözüm bulamadım...ve türkçe olan hesabımı ingilizce yaparak join yaptım ve açıldı...yani 2000 mb ta geçmek için hesap dilini ingilizce yapmanız gerekiyor...
    (daha önce açıklandı mı bilmiyorum) - hatırlanmasını ve yardımcı olmasını istedim....
    kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilsimkerim -- 16 Mart 2006; 9:44:53 >

• saolasın bazı arkadaşlar bayaa dert yanmıştı bu durumdanonların işine yarar ama ben mail adresimin türkçe halinden memnunum
  • neden bahsediyorsunuz nasıl çıkarıyoruzki hotmaili 2gb taaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryacom

neden bahsediyorsunuz nasıl çıkarıyoruzki hotmaili 2gb taaaa
    benim şuan 250 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: deryacom

neden bahsediyorsunuz nasıl çıkarıyoruzki hotmaili 2gb taaaa
    bence hotmaille uğraşmayın, her tarafı reklam kaynıyor ce çok yavaş. gmail i deneyin 2,5 GB tan fazla yer veriyor ve sürekli olarak verdiği yer artıyor. bunun dışında verdiği bi çok destek hotmail den daha iyi.
    hotmail out
    gmail in
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleric

bence hotmaille uğraşmayın, her tarafı reklam kaynıyor ce çok yavaş. gmail i deneyin 2,5 GB tan fazla yer veriyor ve sürekli olarak verdiği yer artıyor. bunun dışında verdiği bi çok destek hotmail den daha iyi.
    hotmail out
    gmail in

Alıntıları Göster
    benimde 250 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: JjJj

benimde 250 mb

Alıntıları Göster
    Benimki de 250 MB. Nasıl 2 GB yapıcaz? Davetiye gerekiyorsa ben de bir davetiye rica edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

benim şuan 250 mb

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

benim şuan 250 mb

benim hotmail'de 250 mb ama zaten ben gmail kullanıyorum hotmail'e fazla mail düşmüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4E3535519

quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

benim şuan 250 mb

benim hotmail'de 250 mb ama zaten ben gmail kullanıyorum hotmail'e fazla mail düşmüyo

Alıntıları Göster

http://www4.imagine-msn.com/minisites/mail/Default.aspx?locale=en-us

• quote:

Orijinalden alıntı: KIRIKKALE

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: KIRIKKALE

/>

la bu ne maile gelmişti zaten ben bişi yapmadan (tabi oysa :D ) tekrar istedim galiba neyse sakıncası yok bakalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Seleric

hotmail out
    gmail in

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Seleric

hotmail out
    gmail in

2,7gb

hotmail out
    gmail in

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan

quote:

Orjinalden alıntı: Seleric

hotmail out
    gmail in

2,7gb

hotmail out
    gmail in

Alıntıları Göster
    Ben zaten Beta kullanıyorum Hotmail hesabımla. Gmail hesabıylada BETA kullanabilirmiyiz?
    Üstteki linkte hotmail adresi vermemizi istiyorda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 16 Mart 2006; 20:34:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-M

Ben zaten Beta kullanıyorum Hotmail hesabımla. Gmail hesabıylada BETA kullanabilirmiyiz?
    Üstteki linkte hotmail adresi vermemizi istiyorda...

Alıntıları Göster
    benimki ingilizceydi zaten sorun olmadı, arayüzü bile çok güzel oldu hotmailin.. kiç sevmem ben mail olayını ama buna kanım ısındı boru değil 2 giga gir içine yan gel yat ehehe:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tilsimkerim

arkadaşlar, windows live mail için biçok kişi davetiye talebinde bulunmuştur...ve biçok kişiye davetiye gelmiştir...ama bana da olduğu gibi "sen 13 yaş altında olabilirsin, hesabın nerede olduğu saptanamamış olabilir " gibiuyarılarla biçok kişi beta ya geçememiştir...bunun için foruma biraz baktım ama bi çözüm bulamadım...ve türkçe olan hesabımı ingilizce yaparak join yaptım ve açıldı...yani 2000 mb ta geçmek için hesap dilini ingilizce yapmanız gerekiyor...
    (daha önce açıklandı mı bilmiyorum) - hatırlanmasını ve yardımcı olmasını istedim....
    kolay gelsin...

baba 10numarasın sen ya....2 ddefa davetiye almıştım ama 2sindede olmamıştı..çok saol paylaştığın için eyw

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

quote:

arkadaşlar, windows live mail için biçok kişi davetiye talebinde bulunmuştur...ve biçok kişiye davetiye gelmiştir...ama bana da olduğu gibi "sen 13 yaş altında olabilirsin, hesabın nerede olduğu saptanamamış olabilir " gibiuyarılarla biçok kişi beta ya geçememiştir...bunun için foruma biraz baktım ama bi çözüm bulamadım...ve türkçe olan hesabımı ingilizce yaparak join yaptım ve açıldı...yani 2000 mb ta geçmek için hesap dilini ingilizce yapmanız gerekiyor...
    kolay gelsin...

baba 10numarasın sen ya....2 ddefa davetiye almıştım ama 2sindede olmamıştı..çok saol paylaştığın için eyw
    Arkadaşlar bu arada ingilizce yi sonradan yine aynı türkçeye çevirme işlemleriyle türkçeye çevirebiliyosunuz.benim şu an 2000 MB ve türkçe...görünümdede değişiklik yok.önyüz aynen duruyor... ( 2 gb ta çıkarmayı bilmeyenler "arama"dan "live mail" yazarak, 2 gb ta çıkarma yolunu öğrenebilirler...)

• quote:

Orijinalden alıntı: tilsimkerim

Arkadaşlar bu arada ingilizce yi sonradan yine aynı türkçeye çevirme işlemleriyle türkçeye çevirebiliyosunuz.benim şu an 2000 MB ve türkçe...görünümdede değişiklik yok.önyüz aynen duruyor... ( 2 gb ta çıkarmayı bilmeyenler "arama"dan "live mail" yazarak, 2 gb ta çıkarma yolunu öğrenebilirler...)

Alıntıları Göster
    yukarıdaki linki görmüyormusun

quote:

• arkadaşlar bu olay çok güzel...şiddetle tavsiye ederim...2 mb tan sonra bu şekilde kullanmak çok güzel. hele bir de tek mail adresiniz varsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilsimkerim

arkadaşlar bu olay çok güzel...şiddetle tavsiye ederim...2 mb tan sonra bu şekilde kullanmak çok güzel. hele bir de tek mail adresiniz varsa :)
    Bence de arkadaşlar haklı. Gmail varken napcam 2 cigabaytlık hotmaili. 250 mb yetiyo da artıyo bile hotmail için. Bi de şeyi sorcaktım google talk varmış var mı kullanan aranızda???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufat

Bence de arkadaşlar haklı. Gmail varken napcam 2 cigabaytlık hotmaili. 250 mb yetiyo da artıyo bile hotmail için. Bi de şeyi sorcaktım google talk varmış var mı kullanan aranızda???

Alıntıları Göster
    Benimde 250
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredomx_x

Benimde 250

Alıntıları Göster
    hepsi hikaye yazdıklarınız...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.