Şimdi Ara

Hp bc015nt gtx960

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3100liraya gayet uygun bir bilgisayar oldugunu düşünüyorum arkadaslar. Üstelik gtx960m var. Sizce alınır mı?
     Hp bc015nt gtx960

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cansinos -- 29 Ekim 2016; 1:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cansinos C kullanıcısına yanıt
    güven veren bir marka değil. oyun için alıyorsanız i5 işlemci iyi olsada online oyunlarda takılmaya sebep olabilir. i7 lisi varsa o kaça satılıyor
  • mikadiel79 M kullanıcısına yanıt
    Hangi açıdan güvenilir bir marka değil acaba. Hpnin kötü olduğunu düşünmüyorum aslında. İ7li modeli 500tl fazla :/

kullanılan malzeme açısından. Devamlı masanın üzerinde duracak ise sorun teşkil etmez ama çantada taşımaya gelmez. Ucuzlugundan dolayı İ7 olan modelini alma niyetim var. elime para geçerse tabi.
    Birde bu modelin epey bir varyasyonları var vatanabilgisayara bakınca İ7 olan modeli Windows 10 olanı almanızı tavsiye ederimhttp://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-silver-15-bc004nt-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tbhdd-15-6-2gb-w10.html#genel-bakis
    3600tl fiyatı var. Sahibinden.com sayfasındanda daha ucuza satan yerler var mı bakabilirsiniz. bilgisayar firmasına gider elden alırsınız.

İ7li versiyonları bütçemi aşıyor bir miktar o yüzden i5olanını almayo düşünüyorum. Kasa olarak 15-17 serisi neredeyse aynı. Birde freedos olması fiyata etken tabi.http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=13823695#!tab=specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cansinos -- 29 Ekim 2016; 16:26:01 >
  • Kardeşim gitti gidiyor da mobil uygulamasıyla 2700e geliyor bilgine.Bugunluk

• menez323 M kullanıcısına yanıt
    Gördüm teşekkür ederim ama elime para geçmediği için değerlendiremeyeceğim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Cansinos

Gördüm teşekkür ederim ama elime para geçmediği için değerlendiremeyeceğim :/

eski bir hp bilgisayarın varsa farklı bir kampanya var onu kullanırsın eline geçince
  • menez323 M kullanıcısına yanıt
    Onuda çok düşündüm ama hp bilgisayar bulamadım. Elime para geçince fırsat beklicem. Şansıma ne çıkarda artık

• aynı pc nin bc004nt olan modelini kullanıyorum. ısınma sorunu garip biraz fanların olduğu bölge kesinlikle ısınmıyor hemde ılımıyor bile ama nuerik klavye ve şarj girişinin oralar biraz ısınıyor. pc gerçekten çok hızlı hiçbir oyunda üzmez. arma 3 de herşey en en en yüksekte iken 28 fps üstü veriyor.
  • Soğutma için herhangi bir driver indirdin mi? Pc yeni geçti elime driverlara göz atıyordum da

hayırlı olsun ıyı ve kotu yanlarını soylersenız sevınırız. 2 gun once vatanbılgısayarda göz ucu ile bakma imkanım oldu klavyesi insana soğuk geliyor. yanında güzel 6 000 tl lik asus olunca insana ister istemez ben bunamı kaldım der gibisi oluyor. Sogutma için coolsense diye bır yazılımı var hp onu kurun

m2 girişi var mı ... Ac desteği var mı
    Ac desteğini bilmiyorum ama m2 desteği var. Hatta bendeki cihazda 128gb ssd bulunmakta. Şu ana kadar kötü bir yönü ile karşılaşmadım.

• önyüklü olarak hp coolsense diye bir program geliyor. başka program driver falan kurmadım ac desteğinden kastınız ne anlamadım ama pc m2 ngff ssd portundan nvme ssd lerin uzun olanlarını destekliyor iyi bir nvme ssd ile 1500 mb okuma yazma hızları teoride mümkün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.