Şimdi Ara

HP OMEN 15-EK0008NT hakkında görüş bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi bu bilgisayarda kararsız kaldım soğutma nasıl,kronik sorunu varmı,fan sesi,oyun ve iş ortamına dayanabilecek bir sistem mi,diğer omenlere göre ince bir tasarımı var performansı nasıldır, kullanan bilgi sahibi olan arkadaşların yorumlarını veya 15bin bandında daha iyi performans çıkarabilecek üzmeyecek sistem önerilerinizide bekliyorum.Laptop linkide burada

• Hocam hp omen serisi iyidir. Bu fiyata bu özellikler iyi duruyor. Satıcıda sıkıntı yoksa tercih edebilirsiniz. Piyasaya göre uygun baya. Bunun dışında lenovo legion, asus rog serileri de iyidir. Ama ince durduğuna bakmayın 2.5 kilo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkbrks -- 12 Ağustos 2020; 10:2:57 >
  • https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-2-1/ fiyat bandına yakın şöyle bir bilgisayarda var gerçekten laptop seçip almak benim için baya zor oluyor tam bir fikir oluşturup alamadım :)
  • Tulpar T7 cızırtı sorunu var. Monsterlar sıkıntılı biraz hocam. Sorun çıkarmazsa iyi yani. Anakartları kötü diye biliyorum. Malzeme kalitesi tulparların fena değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.