Şimdi Ara

Hp omen w205nt mi an005nt mi 17 inç gamebook tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 17 inç uzun yıllar kullanabileceğim sağlam ve kaliteli notebook almak istiyorum.Hp omen serisi nasıldır.(eski ve yeni kasa omenlerde çok fark var mıdır soğutma olarak) bu ürünler uygun fiyatlı ve IPS ekran...Başka marka model tavsiye edebileceğiniz var mıdır..

www.incehesap.com
    Hp Omen 17-W205NT 3RN00EA i7-7700HQ 2.80GHz 16GB 1TB+128SSD 4GB GTX1050 17.3" FreeDOS Gaming Notebook incehesap.com
    https://www.incehesap.com/hp-omen-17-w205nt-3rn00ea-gaming-notebook-fiyati-39215/?gclid=Cj0KCQjwpcLZBRCnARIsAMPBgF0A8JfyOrREaERb3dVdwWzPvc7C5sTxcTnrJGEt0140lRTLpyjCZGMaAjKBEALw_wcB

• An005nt model cihazı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Düşüncelerimi yazayım;

Kasa tasarımı, tuş kalitesi çok iyi. Özellikle space tuşu büyük yapılmış ve yön tuşları ise diğer tuşlardan daha aşağıda olması benim hoşuma gitti. Ekran kalitesi memnun edici. Parlaklık seviyesi çok yüksek değil ama kötü de değil. Oyun performansından genel anlamda memnunum. Yalnız Assassins Creed Origins oynarken zaman zaman görüntü kırılması gibi birşey oluyor. Diğer oyunlarda bu sorunu yaşamadım. Bunun dışında olumsuz olarak söyleyebileceğim iki şey var. Birincisi, klavye ışıklarının seviyesini ayarlayamıyoruz. Geceleri çok parlak geliyor göz alıyor kırmızı olduğu için. İkincisi, oyun oynarken fan sesi bayağı fazla çıkıyor. Bu arada, oyun oynadığımda işlemci sıcaklığı en fazla 78 dereceyi gördüm. Aldığım fps değerlerini de konuya ekliyorum.

gta 5 - 50-60 fps - ayarlar: high-very high karışık
    pubg - 41-57 fps - ayarlar: hepsi high
    rainbow six - 52-60 fps - ayarlar: high-very high karışık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.