Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-1245 c2d T6500 - 1 gb Harici HD4650 - HDMI - eSata 1399 TL 6 AY 0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HP Pavillion dv6-1245et - 2 yıl Garanti - 1 yıl sigorta

1399 TL Tüm Bankalara 6 Ay sıfır Komisyon

http://www.teknosaray.com/asp/show_stock.asp?product=dv61245

1 GB HARİCİ !!! DDR3 EKRAN KARTI
    Intel Centrino Core2Duo T6500 2.1 GHz.
    3 GB RAM
    320 GB HDD
    Parmak İzi Okuyucu - HDMI Çıkış - eSATA Çıkış
    15.6" led lcd

HP size 15 Haziran 2009 – 15 Mayıs 2010 tarihleri arasında satın alacağınız HP Pavilion Dizüstü Bilgisayarları 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalama imkanı sunuyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlerle karşılaştığınızda, sanki hiçbir şey olmamış gibi size yeniden başlama şansı veriyor.

HP Pavilion dizüstü bilgisayarınızın sigortasını başlatmak için ürünü satın aldıktan sonraki 15 gün içinde kayıt olmalısınız. Ücretsiz sigorta kampanyasından faydalanmak için şimdi kaydolun.

HP Pavilion DV6-1245 c2d T6500 - 1 gb Harici HD4650 - HDMI - eSata  1399 TL 6 AY 0

HP Pavilion DV6-1245 c2d T6500 - 1 gb Harici HD4650 - HDMI - eSata  1399 TL 6 AY 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runawaycan -- 18 Temmuz 2009; 15:48:52 >

• bunla gta4 oynayabilirsin heral...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

bunla gta4 oynayabilirsin heral...
    Digital ses çıkışı bunda da yok, tasarlayacağınız notebook un da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Alıntıları Göster
    güzelmiş .....

ah keşke geçen hafta olsaydı..
    arkadaşa aldık 100 daha verirdik iyisi olurdu...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tcmb

harbi bu alette optik ses çıkışı yok mu?
    şaka gibi o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orjinalden alıntı: tcmb

harbi bu alette optik ses çıkışı yok mu?
    şaka gibi o zaman

Alıntıları Göster
    1 HDMI konektörü, 1 eSata konektörü, 1 IEEE 1394 Firewire® Arabirimi koymuşlar Altec Lansing Hoparlor koymuşlar Hatta Parmak izi okuyucu koymuşlar, Uzaktan kumandayı bile düşünmüşler ama S/PDIF koymayı unutmuşlar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: runawaycan

1 HDMI konektörü, 1 eSata konektörü, 1 IEEE 1394 Firewire® Arabirimi koymuşlar Altec Lansing Hoparlor koymuşlar Hatta Parmak izi okuyucu koymuşlar, Uzaktan kumandayı bile düşünmüşler ama S/PDIF koymayı unutmuşlar sanırım

Alıntıları Göster
    Ben nette aradım digital çıkış olduğunu gösteren bilgi yok. Tersini ispatlayan olursa bunu alabilirim.http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=106355 Bimeksin 1.611 e sattığı koca asusta da hdmi çıkış yok.

İlave: bunu alırım derken üstteki asus u kasdettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcmb -- 18 Temmuz 2009; 14:49:40 >

• quote:

Ben nette aradım digital çıkış olduğunu gösteren bilgi yok. Tersini ispatlayan olursa bunu alabilirim.http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1002&uid=106355 Bimeksin 1.611 e sattığı koca asusta da hdmi çıkış yok.

İlave: bunu alırım derken üstteki asus u kasdettim.

Alıntıları Göster
    hdmı var
    harici ekran kartı var
    led ekran varrr
    fiyat indirimli
    ..eee optik yokk olmazzzz

sizde .....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0924579C4

hdmı var
    harici ekran kartı var
    led ekran varrr
    fiyat indirimli
    ..eee optik yokk olmazzzz

sizde .....

Alıntıları Göster
    fiyatına diyecek yok ancak HDMI olan üründe digital ses çıkışının da olmazı lazım diye düşünüyorum birbiriyle ilintili çünkü. Kulaklık çıkışı koyana kadar digital çıkış koy maliyetleri çok farketmez herhalde. Kendi hoparlörleri yok mu notebook un.

• quote:

fiyatına diyecek yok ancak HDMI olan üründe digital ses çıkışının da olmazı lazım diye düşünüyorum birbiriyle ilintili çünkü. Kulaklık çıkışı koyana kadar digital çıkış koy maliyetleri çok farketmez herhalde. Kendi hoparlörleri yok mu notebook un.

Alıntıları Göster
    çoğu laptop da spdif olduğu yazmıyor ama bunca özellik olan bi üründe spdif olmaması mümkün değil die düşünüyore

• quote:

çoğu laptop da spdif olduğu yazmıyor ama bunca özellik olan bi üründe spdif olmaması mümkün değil die düşünüyore

Alıntıları Göster
    Bu kasanın aynısının farklı model numaralı olanını (DV6-1146et) serisini bir arkadaşımıza aldık ve o modelde optik ses çıkışı vardı...Yani demek istediğim 3adet ses giriş/çıkışı vardı...Belki aleti almadan, sipariş vermeden önce araştırıp, görüp beğendikten sonra alsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum almayı düşünenler için...
    Bu arada alet gerçekten bnmde hoşuma gitti ve almayı düşünüyorum ancak P serisi işlemciler ile T serisi işlemciler arasında fiyat farkı performansada etki eder mi etmez mi diye birazcık beklemede kalmayı uygun görüyorum. Ayrıca Win7 muhabbetide daha yeni yeni yayılmaya başlıyor. Bence az daha beklemekte fayda var...

Herkese iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bu kasanın aynısının farklı model numaralı olanını (DV6-1146et) serisini bir arkadaşımıza aldık ve o modelde optik ses çıkışı vardı...Yani demek istediğim 3adet ses giriş/çıkışı vardı...Belki aleti almadan, sipariş vermeden önce araştırıp, görüp beğendikten sonra alsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum almayı düşünenler için...
    Bu arada alet gerçekten bnmde hoşuma gitti ve almayı düşünüyorum ancak P serisi işlemciler ile T serisi işlemciler arasında fiyat farkı performansada etki eder mi etmez mi diye birazcık beklemede kalmayı uygun görüyorum. Ayrıca Win7 muhabbetide daha yeni yeni yayılmaya başlıyor. Bence az daha beklemekte fayda var...

Herkese iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    @dj.trust.06,

yani ses çıkışından kabaca tabirle kırmızı ışık geliyor muydu?

• quote:

@dj.trust.06,

yani ses çıkışından kabaca tabirle kırmızı ışık geliyor muydu?

Alıntıları Göster
    Alın benim gibi bi acer 6930g rahatlayınOptik çıkışta var.Fiyatıda uygun.Önemsiz gibi görünsede hdmi girişli bir receiver yoksa optik çıkış şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Alın benim gibi bi acer 6930g rahatlayınOptik çıkışta var.Fiyatıda uygun.Önemsiz gibi görünsede hdmi girişli bir receiver yoksa optik çıkış şart.

Alıntıları Göster
    bu alette dijital ses cikisi vardir
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

bu alette dijital ses cikisi vardir

Alıntıları Göster
    İki kulaklık çıkışı var yazıyor aslında birinin digital çıkış olması lazım ama yazan bir yerler olmalı.
  • quote:

İki kulaklık çıkışı var yazıyor aslında birinin digital çıkış olması lazım ama yazan bir yerler olmalı.

Alıntıları Göster
    http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36325

Asıl sıcak fırsat bu bence, Vatan Bilgisayar kampanya yapmış 1700 TL civarındaydı önceden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Asıl sıcak fırsat bu bence, Vatan Bilgisayar kampanya yapmış 1700 TL civarındaydı önceden.

Alıntıları Göster
    ** Evet gerçekten çok iyiymiş ancak araştırıyorum kendi forumdaki sayfasına da baktım bir Allah ın kulu yazmamış digital çıkış var mı diye.
    quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

• quote:

** Evet gerçekten çok iyiymiş ancak araştırıyorum kendi forumdaki sayfasına da baktım bir Allah ın kulu yazmamış digital çıkış var mı diye.
    quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

Alıntıları Göster
    kocaman 1 yıl garanti yazmıslar

• quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

Alıntıları Göster
    Bir yıl olan sigorta, garanti iki yıl, anlaşmalı 3 yıla uzuyor galiba garanti ayrıca. Kullanan bir arkadaş (@cellat) mesajla yazmış digital çıkış yokmuş maalesef.
    quote:

Orjinalden alıntı: maxelll

• quote:

Bir yıl olan sigorta, garanti iki yıl, anlaşmalı 3 yıla uzuyor galiba garanti ayrıca. Kullanan bir arkadaş (@cellat) mesajla yazmış digital çıkış yokmuş maalesef.
    quote:

Orjinalden alıntı: maxelll

Alıntıları Göster
    Bugünlerde gördüğüm fiyatı ve özellikleri en iyi Hp pavilion. İşlemcisi orta düzeyde ama 1000-1300 lira arası tercih yapacaklar için biçilmiş kaftan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.