Şimdi Ara

HP PAVILION DV6 WIRELESS SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HP Pavilion DV6 serisi bir bilgisayarım var. Bugüne kadar kablosuz internete gayet başarılı bir şekilde bağlanıyordum. Bugün bilgisayarıma format attım. bundan sonra ethernet kablosuyla internete bağlanırken kablosuz internete bağlanamıyorum. WI-FI hep off durumda. Klavyedeki ışık da turuncu renkte devamlı. "ON" durumuna getiremiyorum onu.

Driver Scanner'la taradım driverları yükledim, olmadı. HP'nin sitesinden manuel olarak indirdim, yükledim yine olmadı. Olmadı olmadı yani.

Yardımcı olursanız sevinirim. Kablolu şekilde internetin tadı çıkmıyor.

• Onun driverlari tanimasi lazim bendede dv6 var onu taniyor otomatik olarak bi daha format at istersen bi de xp mi kurdun W7 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medal55

Onun driverlari tanimasi lazim bendede dv6 var onu taniyor otomatik olarak bi daha format at istersen bi de xp mi kurdun W7 mi

WIN8 kurdum. Formattan önce de WIN8 vardı sorunsuz çalışıyordu. Ethernet driverini otomatik gördü ama wireless'ı görmedi.
  • Peki sadece evdeki modemi mi gormuyo yoksa komsularinkini falan da gormuyo mu

• quote:

Orijinalden alıntı: medal55

Peki sadece evdeki modemi mi gormuyo yoksa komsularinkini falan da gormuyo mu

Hicbirini gormuyo. Off durumda on yapamiyorum wifi i

• Hocam yani anakarttaki wirelesd sorun olabilir eger bulabilirseniz harici bir wireless deneyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.