Şimdi Ara

HP VİSTA KURULUMU.İLK KURULUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp pav. aldım teknosadan. ilk kurulum falan nasıl olacak. kısaca bilgi verir miniz. daha önce acer datron falan gördüm arkadaşlardan. hpde bir farklılık var mı ilk kurulunda. hpnin üzerinde vista varolarak gelecek. ilk kurulumunda nelere dikkat etmek gerekir

• UP
  • Vista kurulu olarak gelecekse dikkat edilecek bir şey yok zaten....
  • quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

Vista kurulu olarak gelecekse dikkat edilecek bir şey yok zaten....

hani tuşa basınca kurulum başlıyor dil seçenekleri falan çıkıyor. böyle oluyordu acerde falan hpdede böyle mi.
  • Bilgisayarı açtığında sana dil seçeneği sunacak yukarı aşağı okları ile ingilizce yada türkçeyi seçeceksin enter tuşuna basıp devam ediceksin. Sana bu dil seçeneğinden emin olup olmadığını soracak F10 basıp ilerliyeceksin. Dikkat etmen gereken bu işlem uzun sürecek bu yüzden adaptörün takılı olsun. C've D(Recovery) bölümünü oluşturmuş olacak işlemler bittiğinde. En son tavsiye olarak Recovery yani Sistem kurtarma Disklerini oluştur. Kolay gelsin.
  • bendede hp pav laptop var recovery yapıyodum az once herşey yolunda sadece bu sefer ing kullanmak istiyorum fakat dil secemiyorum yardım edermisiniz ? recovery yaparken bi ekran geliyor orda
    -ulke veya bölge secin
    -saat dilimi ve parabirimi secin
    -klavye dilini secin
    secenekleri var sadece birde dil secenegi olması gerekmiyomuydu ? yardım edin lutfen ingilizce yapmak istiyorum nasıl yapacam ?
  • @BossMage125

Windows 7 ile bir özellik gelmişti, update kısmından dil yükleyebiliyorsun. Vista'da bir kontrol et istersen.
  • cevabın için saol
    ama ben şimdi recovery ile format atıyorum pc ye yani en bastan onu ingilizce yapmak istiyorum sonradan yapınca sorun cıkıyo genelde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.