Şimdi Ara

Htc 8X Ekranı Kırıldı (Yardım Lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar 6 aylık telefonun ekranı kırıldı. Servis bunu karşılamaz tahmin ediyorum. Bu kırık camlada kullanmak sitemiyorum. İstanbul Avrupa yakasında beni yönlendirebileceğiniz tamirci önerinize ihtiyacım var. Birde özelde fiyat ne olur yada HTC servisi bu ekran değişimini kaça yapar. Arkadaşlar yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• Telefonunuzu asla köşe başı veya tanıdığınız bile olsa herhangi bir yetkisi olmayan telefoncularda asla ama asla götürmeyiniz parça çalıyolar adam orjinal ekranı alıyor çakma sahte ekran takıyor veya bozuk veriyor....hem lcd ekran ve cam ekran bütünleşik parça olduğu için tamiri zordur ve cihazınızın garantisi gider takacağı ekranda çakma orjinal değil yani hiç verim alamazsınız pahalı olsun sağlam olsun hocam her ne olursa olsun servise gönderin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Telefonunuzu asla köşe başı veya tanıdığınız bile olsa herhangi bir yetkisi olmayan telefoncularda asla ama asla götürmeyiniz parça çalıyolar adam orjinal ekranı alıyor çakma sahte ekran takıyor veya bozuk veriyor....hem lcd ekran ve cam ekran bütünleşik parça olduğu için tamiri zordur ve cihazınızın garantisi gider takacağı ekranda çakma orjinal değil yani hiç verim alamazsınız pahalı olsun sağlam olsun hocam her ne olursa olsun servise gönderin

Hocam Cevabınız için teşekkürler. Yarın yetkili servisle görüşüp fiyat bilgisi alacağım. Astarı yüzünden pahalı gelirse artık yeni bir telefona bakacağım. Ama 250-300 tl bir fiyat bekliyorum teleservisten.

• Şimdi teleservis ile görüştüm fakat Mh fiyat konusunda hiç bir bilgi paylaşamayacağını, cihaz ücretinin tarafıma bildirileceği vede fiyatı yüksek bulursam yaptırmayabileceğimi söyledi. Servise fiyatı peşinmi yoksa taksitle ödeyebiliyormuyuz. Cihazın ekranı buz gibi dağıldı, ekran filmi olmasa belkide dökülecek, yüzeyi kabar kabar ama dokunmatikte, konuşmada, internette gezmede ve mesajlaşmada hiçbir sıkıntı yok. Servis bunun ederi hakkında şifaen bilgi vermedi ama aramızda tecrübeli ve yaklaşık fiyat konusunda bilgisi olan arkadaşlarımızın paylaşımlarını rica ediyorum. Teşekkürler.

• Hatirladigim kadariyla konusu acilmisti. 400kusur lira ucret istemisti servis bir arkadastan. Gecmis olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence at çöpe 400 tl civarı fiyat çıkarıyorlar biz telefonu 600 tl ye aldık ama onların nezdinde hala 1200 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar. Evet 400 tl ise gerçekten çok. 600 tl'ye gelmişti telefon. Yazık oldu

• Koruma kılıflı ile kullanın telinizi ,Aliexpress den 15 tl ye çok guzel kılıflar getirtebilirsiniz.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93815809&p=2&f=1972
    Benim cihazında cam kırılmıştı
    Geçmiş olsun şimdiden

• Arkadaşım siz ne yaptınız, ekranı yaptırdınızmı, yada o şekildemi kullanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustun75

Arkadaşım siz ne yaptınız, ekranı yaptırdınızmı, yada o şekildemi kullanıyorsunuz.

Yaptırdım fakat parayı ben odemedim

• Yaptırdın mı dostum ekranı. Bende aynı dertten muzdaribim. Ne kadara mal oldu

• rza_35 kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş, duruyor o şekilde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.