Şimdi Ara

!!!<<<HTC DESIRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN REHBERİ>>>!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
5
Favori
65.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vac

dostum link bozuk sanırsam

igo linki

http://rapid***share.com/files/450905473/iGO.rar

(aradaki *** işaretini kaldırın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanekon -- 6 Mart 2011; 19:18:11 >
  • @ercanekon nasıl kuracaz bu igoyu. sadece apk dosyasını telefona atıp kurmak yetmiyor heralde.. diğer dosyalar var birsürü 130 MB civarında, onları napacaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 28 Şubat 2011; 9:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

@ercanekon nasıl kuracaz bu igoyu. sadece apk dosyasını telefona atıp kurmak yetmiyor heralde.. diğer dosyalar var birsürü 130 MB civarında, onları napacaz?

indirdiğin rar dosyasını rardan çıkart ve çıkan klasörü sd karta direk olarak kopyala ve telefondan kopyaladığın kalasörün içindeki apk dosyasını kur. İşlem bu kadar daha sonra programı açıp kullanabilirsin.
  • Apk dosyasını çalıştırdım kurdu programı açarken please insert your sd card containing igo content files yazısı çıkıyor ve program açılmıyor.Selamlar.
  • APP PROTECTOR: şifreleme, istediğiniz progrmaı, klasörü şifrele örn: galeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: agimnat

Apk dosyasını çalıştırdım kurdu programı açarken please insert your sd card containing igo content files yazısı çıkıyor ve program açılmıyor.Selamlar.

bende de aynı durum var.
  • Arkadaşlar kimsenin bu oyunu paylaşmamasına şaşırdım modern combat 2.Boyle bi oyunun dikkatlerden kaçmaması gerekir.

Garden of Weeden : Biraz zaman isteyen bir oyun saksının içinde çeşitli bitkiler(!) yetiştiriyosunuz.Aktif oynanan bir oyun değil yani iphone daki şirinler gibi zannetmeyin.Webtabanlı oyunlar gibi.

Astro : ES File Explorer in kastıgı yerlerde astro yu kullanabilirsiniz.

Pes2011 : Anlatmaya gerek varmı?

TubeMate : Youtube dan video indirmeye yarayan uygulama

tTorrent : Torrent uygulaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Apk dosyasını çalıştırdım kurdu programı açarken please insert your sd card containing igo content files yazısı çıkıyor ve program açılmıyor.Selamlar.

bende de aynı durum var.

igo myway klasörünü direk kopyalıcaz sd karta. apk dosyasını ayrı bi yere kopyalarsanız veya boyut büyük diye sadece apk dosyasını kopyaladıysanız bu hatayı verebilir. çünkü size diyoki igo nun content dosyalarının olduğu sd kart takın diyo. denemek için kaldırıp tekrar kurdum ben igo yu, problem yok bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

quote:

bende de aynı durum var.

igo myway klasörünü direk kopyalıcaz sd karta. apk dosyasını ayrı bi yere kopyalarsanız veya boyut büyük diye sadece apk dosyasını kopyaladıysanız bu hatayı verebilir. çünkü size diyoki igo nun content dosyalarının olduğu sd kart takın diyo. denemek için kaldırıp tekrar kurdum ben igo yu, problem yok bende.

sorunu çözdüm.zipten çıkardığın dosyanın adı İGO MY WAY.sonradan değiştirilmiş anladığım akdarıyla.hafıza kartına attığın dosyanın ismi şu olacak İGO.olay sadece dosyanın isminden kaynaklanıyor.birde apk dosyasını sdcard içinde ana dizine atın,igo klasörünün içinde olmasın.bende çalışıyor şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 28 Şubat 2011; 12:01:46 >

• Ercanekon ve onboardx teşekkürler.Klasör ismini değiştirip apk'yı ana gövdeye çıkardım oldu.Selamlar.
  • dosya ve klasör terimleri karışmış.
    hafıza kartına apk dosyasını kopyalayın.
    zipden çıkan ilk klasörü almayacaksınız, onu boşverin. içerideki ikinci klasörün adını İGO yapın ve bu klasörü içeriğiyle beraber sd karta kopyalayın.
    hepsi bu. apk dosyasını tıklayıp kurduğunuzda sorunsuz çalışıyor.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

quote:

bende de aynı durum var.

sorunu çözdüm.zipten çıkardığın dosyanın adı İGO MY WAY.sonradan değiştirilmiş anladığım akdarıyla.hafıza kartına attığın dosyanın ismi şu olacak İGO.olay sadece dosyanın isminden kaynaklanıyor.birde apk dosyasını sdcard içinde ana dizine atın,igo klasörünün içinde olmasın.bende çalışıyor şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 28 Şubat 2011; 13:36:10 >

• PROGRAM ÖNERİSİ

Advanced task killer --> arka planda çalışan programları kapatarak hem rami boşaltıp hemde şarjınızın uzun süre gitmesine yardımcı olur

OYUN ÖNERİSİ

Angry Birds -- > İphone oyunu olsada zevkli bir oyun
    Spider-Man : Total Mayhem --> grafikleri güzel bir oyun
  • Advanced Task Killer - Arkaplanda çalışan uygulumaları otomatık olarak kapatarak RAM kullanımını azaltır. Performansa olumlu etkısı var ancak pil süresi düşürdüğü söyleniyor.
    Applanet - Ücretli market uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz içerisinde binlerce uygulama bulunan market.
    Backup To Gmail - SMS, MMS, Rehber gibi kişisel bilgilerinizi periyodik aralıklarla Gmail hesabınıza kaydediyor. SMS yedeklemek için kullanıyorum.
    Camera360 Ultimate - Normal kamera programındaki bulanıklık probleminin önüne geçen bir kamera uygulaması. Çeşitli efektler uygulayabiliyorsunuz.
    Dolphin HD - Internet browseri. Flash videoları indirebilen eklentisi mevcut.
    Folder Organizer - DHD'nizde çok sayıda uygulamanız varsa bunları klasörlere kısayol olarak atayıp anamenüye widget şeklinde koyabilirsiniz. Pratiklik açısından oldukça kullanışlı.
    NewsPro - Google Reader ile senkronize çalışan RSS okuyucu. Anamenüye widget atayıp bütün haberleri eş zamanlı alabiliyorsunuz.
    MP3 Online - Aradığınız şarkının adını yazıyorsunuz, sonra ister dinleyin ister telefonunuza indirin.
    Player PRO - MP3 çalar. Güzel menü widgetleri var ve şarkıların lyriclerini otomatik bulabiliyor.
    SMS Bomber - Yazdığınız telefon numarasına binlerce SMS göndermeye yarıyor. Arkadaşlar arası şakalar için birebir.
    SPB TV - TV uygulaması. İçerisindeki onlarca kanal içerisinde show tv ve trt gibi türk kanalları da bulunuyor.
    Manga Watcher - Binlerce japon mangasına ulaşabileceğiniz, güncel takip edebileceğiniz uygulama.
    SoundHound - Programı çalıştırdığınızda çevrede çalan müzikleri tanıyıp size ismini veriyor ve indirmenızı sağlıyor.
    Google Earth

Alıntı değildir faydam dokunsun dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 28 Şubat 2011; 16:04:39 >

• ben msn için droid x i tavsiye ederim.birden falza msn hesabınız varsa kaydedebiliyorsunuz hepsini.msn talk proda böyle bi özellik yok mesela.
  • mesajım bulunsun geçicem yakında galiba symbian^3 den buruya:)))))
  • @ Arkadaşlar

DHD İnternet Browser ayarlarında yazılar biraz daha büyük olsun diye ayarlara girdim, yazı fontunu ayarladım geçmişi temizledim çıktım, fakat internet browser çalışmıyor ana ekranda aldığım mesaj aynen şöyle.....

ÜZGÜNÜZ!

İnternet uygulaması (İşlemcom.android.browser) beklenmeyen şekilde durdu.Lütfen yeniden deneyin.

ZORLA KAPAT

Bir kaç defa yeniden başlat yaptım, olmadı cihazı kapatıp açtım olmadı...

İnternet tarayıcısını nasıl nereden tekrar çalışır hale getirip ayarları düzeltebilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esame -- 28 Şubat 2011; 21:36:25 >
  • Telefonunun backup ni al.Yani yedekle ve daha sonra fabrika ayarlarina geri dön.
    Backup i geri yükle sorun cozülecektir.

Telefonunda yedekleyecek rehber kayitlari,program ,müzik vb önemli kisisel dosyalarin yoksa backup yapmadan da fabrika ayarlarina dönmen sorunu çözmen icin yeterli.

Daha basit bir çözüm varsa bilmiyorum.
  • avi ve mkv gibi dosyaları açan altyazı gösteren bir video oynatıcısı mevcut mu?
  • Yüzlerce Android programi asagidaki linkte.

Direkt tiklayip telefona yukleyip,kurabilirsiniz.
    Hangi programin NE iŞE YARADIGINI BILMIYORSANIZ,indirmeden önce ismini internette arastirip öyle yükleyin.

Yada yükleyin isinize gelmezse silin.Keyfiniz bilir.

http://android.bldg-automation.com/Android_Apps/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Telefonunun backup ni al.Yani yedekle ve daha sonra fabrika ayarlarina geri dön.
    Backup i geri yükle sorun cozülecektir.

Telefonunda yedekleyecek rehber kayitlari,program ,müzik vb önemli kisisel dosyalarin yoksa backup yapmadan da fabrika ayarlarina dönmen sorunu çözmen icin yeterli.

Daha basit bir çözüm varsa bilmiyorum.

Cevap için teşekkürler....

Gmail hesabımla kişileri güncellemiştim.....rehber için....

Telefonun yedeği nasıl ve nereye alınıp tekrar yüklenecek onu bilmiyorum....

TR Garantili cihaz bendeki DHD....

Applanet 2.7.6 yüklü ıvır zıvır oyunlar var....onları tekrar yüklerim...

Telefonun yedeği önemli sanırım, o konuda yardım lütfen...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.