Şimdi Ara

HTC DROID DNA (verizon wireless) AMAZONla ilgili yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ilk çıktığı gün iphone 3 alan ve hala onu ilk günkü haliyle kullanan biriyim. dolayısıyla pek anlamıyorum pek telefon ve alış veriş olayından. Uzun suredir telefonumu degiştirmeyi düşünüyordum.

Amazon dan hediye cekim var. youtube ta izlediklerim ve özellikleri sebebiyle 2-3 aydır htc dna almak istiyorum kısmetse. yalnız yardım ricam şundan dolayıdır ki; telefon pahalı bildiginiz gibi fakat
    amazon htc dna (verizon wireless) bu adreste 100$.

1)verizon wireless ne ayak neden bukadar ucuz?
    2)telefon harbiden htc dna mı?
    3)ben bu telefonu hediye cekiyle alıp amerikadan gelecek bi arkadasla elime ulastırsam ne gibi bir yol izlemeliyim?(kayıt vergi ıvır zıvır)
    3,5)vergisiz halledebiliyorisem nasıl olacak vergisini versem kafam rahat olsa nekadara patlar?
    ıncıgının cıncıgının profesörü oldugunuzu bildigimden bu dışarıdan sipariş işlerini size danılmak istedim.

not: sitemizin nekadar zengin içerikli oldugu malum. dolayısıyla cok 3 saattir araştırmama ragmen soruma cevap bulamamamdan kaynaklı konu actım. umarım yanlıs yere açmamışımdır. cahilligimi aydınlatırsanız cok sevinirim. hepinize iyi aksamlar ve bittabi teşekkürler.

• Verizon Wireless Amerika nın Turkcell i gibi düşünün. O 100 dolar da cihaz bedeli. Yani şöle oluyor 100 dolar nakit veriyorsunuz geri kalanı bizim burda olduğu gibi tarifeye ek devam ediyor. Yani o telefonu 100 dolara alamazsınız. Ama diyelim ki amazondan gercek fiyatıyla herhangi bir şebekeye bağlı olmadan aldınız. amazon üzerinden shipping adresini arkadaşınızın adresini verip ona yollatabilirsiniz. Telefon türkiye ye geldiği zaman da pasaporta işletip rahatlıkla kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLLogiCaL

Verizon Wireless Amerika nın Turkcell i gibi düşünün. O 100 dolar da cihaz bedeli. Yani şöle oluyor 100 dolar nakit veriyorsunuz geri kalanı bizim burda olduğu gibi tarifeye ek devam ediyor. Yani o telefonu 100 dolara alamazsınız. Ama diyelim ki amazondan gercek fiyatıyla herhangi bir şebekeye bağlı olmadan aldınız. amazon üzerinden shipping adresini arkadaşınızın adresini verip ona yollatabilirsiniz. Telefon türkiye ye geldiği zaman da pasaporta işletip rahatlıkla kullanırsınız.

tesekkur ederm.tam istediğim aradığım bilgiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.