Şimdi Ara

Htc One 1669TL(distribütör garantili) [bitti] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şuan mevcuttaki cihazların özellikleri çok yukarıda. Bundan 2-3 sene önce kullandığımız çekirdek hızlarına ulaştı mobil cihazlar hala o bu tokat meselesindesiniz. One X çok hoşuma gitmişti ama alamadım yine one da baya ilgi çekici ama bu cihazların oynatmayacağı bir yazılım yok ki piyasada sizin yükske donanım kriteriniz ne diye ?

s4-one arasıdna işlemci hızı farkı ve bildiğim kadarı ile GPu farkı var. S4 çinici olduğudnan daha yüksek donaımı daha kolay adapte ediyor ama hTC öyle değil. SAmsung corby ile caka satarken hTC winmo6.5 la oyun oynuyordu.

SAmsungu çok kötüledim ama şu note3 beni benden aldı. one ı fln unuttum. onu takipdeyim.

Fİyat çok iyi bu arada bu kasa açıklığı olayı nedir ben burda öğrendim ölü pikseli duymuştum.
  • Paramıgeriver kullanırsanız 45 tl gibi bir menfaatiniz olur arkadaşlar...
    http://paramigeriver.com/avantajlar/arabulvar/113
  • Valla arkadaşlar bende one düşünüyodum. İphone 5 kullanıcısıyım kafa kafaya takas yapıcaktım; ama forumdaki one konusunu okuduğumda buz gibi soğudum cihazdan. Kasa açıklığımı dersiniz, ölü pikselmi dersiniz, patlak hoparlör sorunlarımı, kamera pembeleşme sorunlarımı dersiniz. Bunları okuyunca okadar heveslendiğim telefondan vazgeçtim. Şuanda alınacak kıvam değil gibime geliyo.
  • Fiyat çok iyi ama hâlâ herhangi bir sorunu olabilir aletin diye almaya çekiniyorum neden ise.
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık mı var acaba 2330 görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

günün fırsatı 2300 olamaz bence.bir hata olmuş.1700 civarı normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

Sayılı koymuşlardı bitmiş sanırım,ben baktığımda o fiyattaydı
     Htc One 1669TL(distribütör garantili) [bitti]
  • arkadaş şu iphone merakı nedir ya iphone 4s le tarihe karıştı tamam sistem stabil samsungta o stabillik yok ama stock android yada fazla program yüklenmemiş temiz bi androidle müthiş bir telefon deneyimi yaşarsınız eski bir iphone fanı olarak artık yetersiz geliyor iphone şu tek elle telefon kullanımı olayını bırakması lazım 4,5 inçin üstüne çıkarması lazım ekranı htc alacak arkadaşlara şunları söyleyim cihaz çok iyi android htc de stabil çalışıyor telefon süper hızlı ses olayı harika kamera kalitesiz değil sakın piksele takılmayın ekran müthiş snapdragon 600 2 gb ram adreno 320 grafik kartı bence piyasadaki en iyi telefon (samsung s4 i9505 hariç sanpdragon 600 1.9 işlemci var )
    biraz beklerim derseniz snapdragon 800 lü lg g2 alabilirsiniz şimdilik en iyisi bu
  • Fiyat 1.859 TL olmuş.
  • distiribitörsüz ne kadarda
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    ıos ıos'tur. derim. 2 telefonum var biri ıphone 5. tek kotu yanı ekranı kücük geliyor bazı durumlarda. ( film filan izlemek için ) ama en iyi tarafı android gibi virüs, programın tam inmemesi, programın kendini kapaması gibi sıkıntıları yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

ıos ıos'tur. derim. 2 telefonum var biri ıphone 5. tek kotu yanı ekranı kücük geliyor bazı durumlarda. ( film filan izlemek için ) ama en iyi tarafı android gibi virüs, programın tam inmemesi, programın kendini kapaması gibi sıkıntıları yok.

yıllardır android kullanırım 1 kere dedğiniz ne virüs ne programların kendini kapatmasını yaşadım bunlar (virüs hariç) custom romdan yada bilinçsiz kullanımdan olur vodafone 945 galaxy fit xperia x10 motorola atrix htc hd2 ve son olarakta şuan optimus 4x kullanmaktayım bu sorunların hiçbirini yaşamadım ama şöyle bir durum var imkanım olursa iphone 5 almak isterim :)
  • ilgilenenler için yeniden ilk fiyata düşürülmüş:

http://www.bizdeuygun.com/HTC-One_105723.html?ref=akakce&v=1.22#2
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarasen

ilgilenenler için yeniden ilk fiyata düşürülmüş:

burdaki distribütör değil delta garantili diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

quote:

"Alacağınız bu Htc One 32 GB size orijinal açılmamış kutusunda, Sanayi Bakanlığı onaylı resmi İthalatçı veya distribütör garanti belgesi ve faturası ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla ulaştırılacaktır."

• quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

quote:

Orijinalden alıntı: action4ever

quote:

"Alacağınız bu Htc One 32 GB size orijinal açılmamış kutusunda, Sanayi Bakanlığı onaylı resmi İthalatçı veya distribütör garanti belgesi ve faturası ile birlikte anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla ulaştırılacaktır."

Sitemizde Satılan Htc One 32 GB İthalatçı Garantilidir.
    24 ay Delta Servis garanti kapsamı altındadır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.