Şimdi Ara

HTC One X+ ve Yağız Telekom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Yağız telekom hakkında forum içerisinde bazen iyi, zaman zaman da olumsuz yorumlar okudum. Şu sıralar bir HTC One X+ alma niyetindeyim, ilanda ki açıklama bana açıkçası güvenilir geldi fakat yorumlar ister istemez etkiliyor. Şunu sormam da sakınca yoktur umarım. Öncelikle bazı arkadaşlar yurtdışı cihazın faturası vb. evrakı ile birlikte Türkiye'de 2 yıl, bazıları bir yıl garanti kapsamında olduğunu söylemişler. Bu konu hakkında net bir fikri olan varmıdır? Ayrıca Cihazın garanti kapsamında olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Son olarakta Yağız Telekom'un vermiş olduğu kayıttan düşme sorununu akabinde tekrar çözüyormu? Yada kendimiz nasıl çözebiliriz? Bu arada önerebileceğiniz bir başka satıcı var ise onunlada iletişime geçebilirim, keza sahibinden.com'da ki ilanlarına gönderilen mesajıma 10 gündür cevap alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• one x + i tercih etmendeki sebep nedir acaba
  • Açıkçası özel bir sebebi yok. Şu an görebildiğim kadarıyla HTC'nin en yeni modeli bu olsa gerek. O yüzden diyebiliriz.
  • htc one x daha iyi ekrana sahip diyorlar ama bilgin olsun.

ayrıca google nexus 4 gelecek onun hakkında ne düşünüyorsun.
  • kendim yurtdışı cihaz kullanıyorum. htc uluslarararsı garanti kapsamındaki cihazlara 2 sene garanti veriyor. ben yurtdışındaki arkadaşıma aldırdığım için alırken bu garantinin olup olmadığını sordu. o yüzden ben rahatım. ayrıca telefon elime ulaştıktan sonra htc'yle iletişime geçip teyit aldım. sen dükkandan alacağın için yapacağın tek şey telefonun imei numarasını istemek ve htc'yehttp://www.htc.com/tr/contact/ buradan ulaşıp soracaksın. artık canlı bağlantı mı kurarsın, telefon mu açarsın orası sana kalmış. ama dediğim gibi dükkanın sana telefonun imeisini vermesi gerek. htc'ye verdiğin zaman sana garanti durumunu bildirir.

kayıt olayı da kesin düşecek. ama 1 ay sonra ama 5 ay sonra telefonun kaydı kesinlikle düşecek.http://forum.donanimhaber.com/m_60977883/mpage_1/key_/tm.htm buradan kayıtların nasıl yapıldığı hakkında bilgi edinebilirsin.
    düşen kayıtları yeniden yapabiliyorlar. benim tavsiyem kayıtsız telefon alıp kendin kayıt yaptırman şeklinde olur. ama şu an pasaport bulamıyorum belki sonra bulabilirim dersen yine düşen kaydı yaptırma şansın var. yağıza söyleyip kaydın silinmesini isteyeceksin. sonra da normal prosedürlere göre kayıt yapacaksın. ilerde pasaport bulma şansın yoksa hiç bulaşma derim çünkü telefonu satmak istersen başın ağrır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.