Şimdi Ara

HTC Sync Manager protesto...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC one s faturalı garantili Türkiyeden alınmış içinden Türkçe kullanım klavuzu çıkmış lakin pek sevgili HTC fisması biz Türkleri adam yerine koyupta HTC Sync Manager programının Türkçesini yapmamışlar kaçtane dil desteği var ama Türkçe yok bunun hiçbir mantıklı açıklaması olduğunu sanmıyor ve bu saatten sonra HTC firmasını ciddi şekilde protesto etmeye hazırlanıyorum...

lütfen duyarsız kalmayın 2. sınıf insan muamelesinden kurtulalım...

• 14 kişi okumuş kimse yorum yazmamış anlaşılan aynı duyarsızlığa devam ediyoruz...
  • Merhaba,
    Kullanmaya değer bir program değil zaten. Başka programlar dah iyi. My phone explorer kullanıyorum.
  • Burdan bu protestoya katılmak istiyorum şayet hiçte azımsanmayak paralar verip bu telefonları satın alıyoruz ama bunu yapanlar zahmet edip 17 tane tane dil içerisine türkçeyi koymak gibi bir zahmete girmiyorlar.
    Bu telefonlar türkiyede satılmıyormu?
    Bu telefonları bizler yani ana dili türkçe olanlar satın almyormu?
    Bunları alan herkes ingilizce dahil türkce hariç 17 tane dilden birini bilmek zorundamı?
    Telefonun içine birsürü birsürü şey koyan firma bu yazılıma türkçe dil seçeneğini koyması çokmu zor?
    Bu dil seçeneği olmadıkca birdaha asla htc marka telefon almayacağım kimseyede tavsiye etmeyeceğim

• devletimiz içinde türkçe menü ve kullanma kitapcığı olmayan cihazları, ürünleri türkiye ye girmesini yasaklamalı yanlışmı. bence buradan başlanmalı.
  • 5 para etmez bir şey zaten hocam boşver.
  • uzun süre aradan sonra tekrardan merhaba arkadaşım ben protestoya ozaman başladım ve o andan itibaren hiçbir türkçe menü bulunmayan cihazı kullanmıyorum
    burada konu işe yarayıp yaramaması değil adam yerine konuşup konulmamak

karıncanın biri koştura koştura yangına su taşımaya çalışıyomuş büyük hayvanlardan biri daklga geömiş be karında senin etin nedir butun nedir bir damla su yangına ne etki ederki karınca cevaplamış olsun ben tarafımı belli edeyimki herkez bilsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.