Şimdi Ara

HTC Wildfire S - Yeterli hafıza Yok Sorunu Kesin Çözümü(Root YAPMADAN) + ŞARJ ÇÖZÜMÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
32.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc sync ile pc ye bağlanamıyorum 3 pc de denedim olmuyor ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakepit

htc sync ile pc ye bağlanamıyorum 3 pc de denedim olmuyor ne acaba?

htc sync ile PC ye bağlamanız gerekmıyor zaten; işlem sırasında htc sync açık olması da gerekmıyor pc deki, siz sadece tel.deki bağlantı türünü sync manager olarak secın, sonra pc de dediğim işlemleri yapın. sync managerı yuklemekteki amaç sadece tel ile pc arasında usb driverlarını kullanmak.
  • http://visualgdb.com/adbfix/adbfix.zip dosyasını ındırdım gerısını halledemedim yrdımcı olurmusunuz?
  • çok teşekkürler... emeğinize ellerinize sağlık.

batarya nın takılı halde fotoğrafı var mı ? performansından memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renovatio033

Arkadaşlar htc wildfire s te HAFİZA SORUNUNA ROOTSUZ KESİN ÇÖZÜMÜ BÖYLE YAPTIM;

AŞAĞIDAKİ Dosyayı indirin;

http://www.mediafire.com/?86jlm24bs102650

sonra;

HTC sync i yükleyin ( bunu yüklemenizi sadece arada usb driverini kullanacagımz için istiyorum.)

sonra indirdiğiniz dosyadaki ADB Klasörünü çıkarın masaüstüne,

sonra USB KABLOSU İLE TEL.İ pc ye bağlayın ve BAĞLANTI TÜRÜNÜ """HTC SYNC" YAPINN! (BURASI ÖNEMLİ)

SONRA MASAÜSTÜNDEKİ ADB KLASÖRÜNDE KARTATASİ.EXE DOSYASINA ÇİFT TIKLAYIN OLAY TAMAMDIR.

ARTIK ROM DAKİ UYGULAMALARIN HEPSİNİ SD KARTA TAŞIYABİLİRSİNİZ!

VE BUNDAN SONRA UYGULAMALARI SD KARTA KURACAKTIR.

NOT: ÖNEMLİ ŞEYLER TESPİT ETTİĞİM;

---BİR UYGULAMAYI WİDGET OLARAK KULLANMAK İSTİYORSANIZ TEL. HAFIZASINDA KALMALI

---DEDİKLERİMİ YAPTIKTAN SONRA, KENDİ ELİNİZLE TELDEKİLERİ HAFIZAYA TAŞIMANIZ GEREKEBİLİR

---- Bundan sonra yükleyecegnz uygulamaları tel.e kurabilir siz onu tekrar hafıza kartına uygulamaları yönet bölümünden tasıyın.

----Bu işlemi yapacak olanlar sd hafıza kartlarının yazma ve okuma hızları class 4 ün üstünde olursa cok iyi olur. mesela benim class 4 , o yüzden bazen açıldıktan sonra ikonlar filan gec gelebilyor..

YUKARIDAKİ DEDİKLERİM KESİNLİKLE TELEFONU GARANTİDEN ÇIKARMAZ. ROOTLA ALAKASI YOKTUR.

ORİGİNAL HALİNE DÖNDÜRMEK İSTEYENLER, İNDİRİN DEDGİM DOSYADA ORİGİNAL.EXE DOSYASINA TIKLASINLAR TAMAMDIR...

Şuanda tel.e 28 tane uygulama yüklü ek olarak, ve hala 50mb nin üstünde yer var arkadaşlar...YAPAMAYAN OLURSA BURAYA YAZSIN YARDIMCI OLAYIM..

ŞAAARRJJJ SORUNUUU İÇİNN KESSİİNN ÇÖZÜMMM ŞURADAKİ BATARYAYI SATIN ALMAAKKK!

http://dx.com/p/replacement-3-7v-3500mah-extended-battery-with-decoder-cover-case-for-htc-wildfire-s-g8s-a510e-110996

KENDİ BATARYASI 1230 AMPER.
    BU BATARYA 3500 AMPER. SADECE TEL BİRAZ KALIN OLACAK.

3500 Mah lık bataryaya gelince, dealextreme den aldım, 3500mah amper batarya + kendi orijinl bataryası + arka kapak = 16 küsur dolara satın aldım, bakalım gelince görücez performansı. ARKA KAPAK da gelecek çünkü 3500 mah lık batarya biraz kalın orjinal ince arka kapak olmaz o yüzden yanında yolluyorlar.. bu batarya ile rahat tüm kablosuz yayınlar açık full kullanım en az 2-3 gün gidecegini düşünyorm..

(( NOT: HERHANGİ BİR KONUDA TAKILAN OLURSA BURAYA YAZSIN YARDIMCI OLAYIM ARKADAŞLAR))

HTC Wildfire S - Yeterli hafıza Yok Sorunu Kesin Çözümü(Root YAPMADAN) + ŞARJ ÇÖZÜMÜ

çok teşekkürler... emeğinize ellerinize sağlık.

batarya nın takılı halde fotoğrafı var mı ? performansından memnun musunuz?

• mrb wildfire s kullanıyorum sırasıyla unlock recovery ve root yaptım menuye superuser eklendı daha sonra mini tool partition wizard ile kart okuyucuyla sd kartta 1 gb ext 2 alanı olusturdum tele taktım link2sd yukledım..link2sd bana bişi sormadı dahili hafızam değişmedi uygulama yukledıgımde bır kısmını sd karta atıyor program ama bi kısmı yıne dahiliyede kalıyor sonuc olarak daihli hafıza yine azalıyor hemen ve yer kalmadı uyarısı verıyor ben o ayırdıgım 1 gb alanı nasıl dahili hafıza oalrak göstericem bu sorunu cozucem ltfen yardımcı olun. şimdiden tşkkrler..
  • room boot sorunu cozuyor mu? teknıs servise yaptırp memnun olan var mı?
  • cozumu olan?
  • soruu cozebılen varmı?
  • cozumu olan var mı?
  • Artık Sd karta taşıyabiliyorum , çözüm için teşekkürler
  • uk.bjk U kullanıcısına yanıt
    performansından memnunum, üç kat fazla gidiyor
  • renovatio033 kullanıcısına yanıt
    renovatio033,

teşekkür ederim HTC WİLDFİRE S İLE ilgili root yapmadan hafıza sorunum çözüldü.
    teşekkürler.
  • Tam çözdük dedik , bu seferde hafıza kartına yükleyince yine telefon hafızasında belli bir yer kaplıyor, anlamadım gitti
  • renovatio033 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ben, bahsetmiş olduğunuz (http://www.mediafire.com/?86jlm24bs102650 ) dosyayı indirdiğimde hiç alakasız bi bsplayer dosyası açıyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. Acaba link değişmiş olabilirmi veya başka bir problem mi var. Konu hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • kartatasıya cift tıklayınca adb server is out of date yazıyor olmuyor kayıt yeri değişmiyor
  • allah razı olsun kardeşim senden htc wildfire s te denedim çalıştı sadece facebook,youtube ve play store kaldı e onlarda kalsın bir zahmet çünkü sisteme yükleniyorlar
  • var mı sorusu olan? tel., değiştrdim ama hala yardımcı olabilirim dostlar?

bu arada yüksek amperli bataryayı kullanmadım son zamanlarda. yedek batarya ve dock aldım, yanımda tasıdım bataryayı biterse diye.. ince kalsın istedim tel.i
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOTLINE

Selamlar,

Ben, bahsetmiş olduğunuz (http://www.mediafire.com/?86jlm24bs102650 ) dosyayı indirdiğimde hiç alakasız bi bsplayer dosyası açıyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. Acaba link değişmiş olabilirmi veya başka bir problem mi var. Konu hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

linkte bir sıkıntı yok. sağ üste dogru çıkan download(634.64 KB) a tıklayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renovatio033 -- 22 Aralık 2013; 2:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kordsa

kartatasıya cift tıklayınca adb server is out of date yazıyor olmuyor kayıt yeri değişmiyor

az yukarda baska bir arkadasa bunun çözumunu yazdım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.