Şimdi Ara

HTC Wildfire S - Yeterli hafıza Yok Sorunu Kesin Çözümü(Root YAPMADAN) + ŞARJ ÇÖZÜMÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
32.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renovatio033

quote:

Orijinalden alıntı: kordsa

kartatasıya cift tıklayınca adb server is out of date yazıyor olmuyor kayıt yeri değişmiyor

az yukarda baska bir arkadasa bunun çözumunu yazdım

Sağol kardeşte biraz erken yazaydin telefon uyuz etti giyim zte grand x aldım dün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOTLINE H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle uzun zamandır siteye giremediğimden göndermiş olduğun cevabı yeni gördüm. Az önce tekrar denedim ve bahsettiğin sistem işe yaradı. twitter, watsup gibi uygulamaları taşıyabildim hafıza kartıma. ama face, youtube, google play uygulamalarını taşıyamıyorum. ama şimdilik bu bile yeterli bana. ilginden dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. (PC me 1 hafta kadar önce format attım, herhalde önceki sorunda PC mdeki problemlerden kaynaklanmış.)
  • renovatio033 kullanıcısına yanıt
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ELLERİNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN
  • Bilgisayarınızdaki HTC Sync bulunbamıyor. Yüklü ve açık olduğundan emin olun :S
  • Hocam emeğine sağlık.Güzel çalışma olmuş.Kardeşim siteyi sayende tanıyor.Ama bir problemimiz var.HTC synce programı telefonu görmüyor.Pc ile dosya aktarımı yapabiliyoruz oysa.Telefon kablosu da orjinal.Sorun nedir sence?
  • ben de yükledim dostum emeğine sağlık teşekkürler.
  • Teşekkürler Sorunsuz Çalışıyor. Yapamayanlar Telefondan uygulamalar + geliştirme + Usb Hata Ayıklama Modunu Açmaları Gerekli. Kolay Gelsin.
  • hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler.Söylemiş olduğunuz herşeyi noktasına kadar yaptım fakat hiçbir değişiklik olmadı,yaşadığım tek sıkıntı cihazımla pc htc sync ile uyuşmadı ki onunda çok önemli olmadığını söylemişsiniz.Yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Merhaba sizin yazdıklarınızdan görüp söylediğiniz bataryayı aldım bugün geldi ancak telefona taktım 1 saat kadar şarj da ettim ya da ben şarj ettiğimi sandım bilmiyorum yine telefon açılmıyor yardımcı olur musunuz sizin böyle bir sorununuz oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan.10

hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler.Söylemiş olduğunuz herşeyi noktasına kadar yaptım fakat hiçbir değişiklik olmadı,yaşadığım tek sıkıntı cihazımla pc htc sync ile uyuşmadı ki onunda çok önemli olmadığını söylemişsiniz.Yardımcı olabilirseniz sevinirim

şu arkadasımızn dediğini bir deneyin; karıştırın ayarları filan mutlaka oluyor..

quote:

Orijinalden alıntı: hayate

Teşekkürler Sorunsuz Çalışıyor. Yapamayanlar Telefondan uygulamalar + geliştirme + Usb Hata Ayıklama Modunu Açmaları Gerekli. Kolay Gelsin.

hocam dediklerinizi yaptım fakat facebook, google arama, google play hizmetleri, google play store ve htc sync eşitleme aracı bu uygulamaları sd karta atmıyor ve bunlarda dahili belleğin tamamını kaplamış durumda başka uygulama kuramıyorum şu anda 19mb boş alan var bunun çözümü yok mu başka?

edit: hocam google play hizmetleri ile htc sync eşitleme aracını sd karta aktarabildim ama yine dahili bellek çok az 42mb boş alan var şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi occupant -- 23 Temmuz 2014; 1:38:05 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • herkese selam benim tel HUAWEI Y530 nasi sd dahili hafiza yapabilirim rootsuz yardimci olursaniz cok sevinirim.simdiden tsk bu arada Azeriyim
  • Yukaridakileri islemleri htc sync yuklemeden, usb hata ayiklamada tel.i acarak dene kardesim. Olacagini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link ölmüş, rica etsem yenileyebilir miyiz acil ihtiyacım var telefonumda yer kalmadı
  • http://turbobit.net/1vlp8hdrfqom.html buyrun arkadaşlar alternatif olarak
  • linklerin hepsi ölmüş yenilenirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fear wolf

linklerin hepsi ölmüş yenilenirse sevinirim

link yenilendi dostum
  • File was not found. It could possibly be deleted.
    diye uyarı geliyor link ölü mü acaba ben mi indiremiyorum ?
  • link kırık
  • arkadaşlar dediğiniz uygulamayı lütfen açık açık anlatrmısınız yada resımlı anlatım. verdıgınz lınk i inrmeye calıstım ama dosya sılınmıs dıyo nedenı ne acaba yardın edın acıl lutfee :(
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.