Şimdi Ara

html dosyasını başkası ile nasıl paylaşırım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Öncelikle konu yanlış yerde ise çok özür dilerim. Bir kaç gün önce bu kodlama ve yazılım işine merak saldım biraz öğrenmeye çalışayım kendi çapımda diyerek başladım işe. Bir kaç yere baktım herkes önce html kodlarından başla yazmıştı bende oradan başladım haliyle. ( hatta linki de vereyimhttp://ders.koddostu.com/2011/12/html-ders2-html-etiketlerine-giris.html buradan okuyarak deniyorum. ) Şimdi ben buradan öğrendiklerim ile bir kod yazdım 3 4 satır bir şey. Bir araba resmi koydum altına satın almak ister misiniz diye yazdım onun da altına iki tane buton yaptım evet hayır diye evet diyince de işte sahibinden sitesine gidiyor. Deneme amaçlı böyle bir şey yaptım. İnternetteki kod önizleme yerinden baktım hoşuma gitti sonra bunu yeni metin belgesine yazdım farklı kaydet diyip Deneme1.html yazıp kaydettim google chrome simgesinde deneme1 çıktı. Çok güzel buraya kadar tamam. Ama tıkladığım da açılan chrome penceresinde yukarıda file:///C:/Deneme1.html yazıyor. Ben bu yaptığım şeyi bir arkadaşıma link olarak falan nasıl atabilirim ne yapmam lazım yardım edebilir misiniz ?

• O dosyayı bi siteye upload et.Sonra arkadaşa linki ver oradan indirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.