Şimdi Ara

http://istmu.sytes.net/ NOOB SERVARINA BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hade bakalım ben haklımıymışım değilmişmiyim Witch_King bi servar kuramaz ondan hiç bişi olmaz size dedim istmu kapanır die noldu kapanmış muhahah Witch_King olum seni burda görmeyem her gördügümde bunları yazacam kimse sana güvenmeyecek

• atakan ın hiic bir sucu yok hepsi admin in yuzunden millete edit cekti herkezde edit war die kimse oynamayınca server kapandı (atakan bitek serveri kurdu) yargısız infaz yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faewox`

atakan ın hiic bir sucu yok hepsi admin in yuzunden millete edit cekti herkezde edit war die kimse oynamayınca server kapandı (atakan bitek serveri kurdu) yargısız infaz yapma
    ben bilemem saten eski yazılara bakarsan nedeni önemli değil sonuçda kapanır demiştim oynayanlara yazık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirOgLU328

ben bilemem saten eski yazılara bakarsan nedeni önemli değil sonuçda kapanır demiştim oynayanlara yazık oldu

Alıntıları Göster
    bu atakan hangi atakan yaw taniyor muyum ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyAty

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HolyAty

adasin abi forumdaki simi witch_king
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HolyAty

adasin abi forumdaki simi witch_king

Alıntıları Göster
    Yav arkadaşlar ben baştanda size dedim hatta konuda actim dediginiz gibi N00B serverlari konuşmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SabroN

Yav arkadaşlar ben baştanda size dedim hatta konuda actim dediginiz gibi N00B serverlari konuşmaya gerek yok

Alıntıları Göster
    istmu isminde meymelet yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hg0ys

istmu isminde meymelet yok

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ..::Hurricane::..

Bence atakana bisi demeyin çunku sadece o serveri kurdu ayarlari admin yapti

admin
    atakan:DEVAM.....

aynen katılıyorum bu arada server yeniden acılıyomus zuahaha acılsa nolcak oyunda yine 8-10 gm editli 7-8 adamsiz kasmaya dewam edin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ..::Hurricane::..

Bence atakana bisi demeyin çunku sadece o serveri kurdu ayarlari admin yapti

admin
    atakan:DEVAM.....

aynen katılıyorum bu arada server yeniden acılıyomus zuahaha acılsa nolcak oyunda yine 8-10 gm editli 7-8 adamsiz kasmaya dewam edin

Alıntıları Göster
    arkadaslar admin de suc falan yok bende de yok sadece adam bilgisayara format atmıs ve sadece 3 tane gm olacak ve bu gm lerin birisi site yapıyor ben server kuruyorum biriside bişiler yapıyor yani herkes yardım ediyor mesela İst-Mu Hala Acıktır SAdece Sitesi yok ip istmu.sytes.net versiyon 97tr biliyorsunuz ve bu iftira atanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Witch_King

arkadaslar admin de suc falan yok bende de yok sadece adam bilgisayara format atmıs ve sadece 3 tane gm olacak ve bu gm lerin birisi site yapıyor ben server kuruyorum biriside bişiler yapıyor yani herkes yardım ediyor mesela İst-Mu Hala Acıktır SAdece Sitesi yok ip istmu.sytes.net versiyon 97tr biliyorsunuz ve bu iftira atanlar

Alıntıları Göster
    iide account felan nerden alabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: WolverinX

iide account felan nerden alabiliriz?

Alıntıları Göster
    acc almak icin mail burcin_usak@hotmail.com buraya acc adı şifre ve e mail gizli soru cevap atman yeterlidir
  • quote:

acc almak icin mail burcin_usak@hotmail.com buraya acc adı şifre ve e mail gizli soru cevap atman yeterlidir

Alıntıları Göster
    bırak ya burası iyi server değil bi kapatıp bi açıyorlar başka server arıyalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Komuta747

Alıntıları Göster
    Server bulursanız hbr verin

• quote:

Orijinalden alıntı: Magic_ZaZa

Server bulursanız hbr verin

Alıntıları Göster
    o zaman beyler girmeyin ben anlamam giren girer girmeyen girmez
  • quote:

o zaman beyler girmeyin ben anlamam giren girer girmeyen girmez

Alıntıları Göster
    madem o kadar laf yapmayı biliyorsunuz siz açarmısınız server adamlar sonuçta size vakit geçirmek için oyun açıyorlar ama kim bunun farkındaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komuta747

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Komuta747

bana açıldığı günden beri bir saniye bile offline olmamış bir server söylesene, biliyorsan madem öyle bir server ona başlayalım...

bu ist mu nası arkadaşlar özellik falan yokmu bi yazsın biri de kafamıza uyarsa başlıyalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Draziw

quote:

Orjinalden alıntı: Komuta747

bana açıldığı günden beri bir saniye bile offline olmamış bir server söylesene, biliyorsan madem öyle bir server ona başlayalım...

bu ist mu nası arkadaşlar özellik falan yokmu bi yazsın biri de kafamıza uyarsa başlıyalım...

Alıntıları Göster
    cevap vermediğine göre yokmuş öle bi server? nihaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Draziw

cevap vermediğine göre yokmuş öle bi server? nihaha

Alıntıları Göster
    herhalde yok oyle bi server olamaz global bile kapanır ama oyle saatlerce gunlerce degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: spellsilver

herhalde yok oyle bi server olamaz global bile kapanır ama oyle saatlerce gunlerce degil

Alıntıları Göster
    bak kardesim giren girer girmeyen girmez tamam mı hic te onemli deil yani tın anlıyomusunuz biz iyilik yapıoz millete server benim makinada olsa 7/24 olur bunu herkes biliyo ama server bende deil adam kafasına gore kapatıyo ben napim yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.