Şimdi Ara

HUAWEİ X5 Mİ, NOKİA C6-01 Mİ SAMSUNG GALAXY ACE Mİ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delfino3

peki x5i öneren arkadaşlar ses sorunu olduğu söyleniyor sesin az geldiği ve ekran kenarından ışık çıkması hakkında ne diyorlar

Ses seviyesi cok yuksek degil ama kaliteli. Cizirtili ya da boguk degil. İsiga gelirsek telefonu baya bi yan yatirinca isik sizmasi gozukuyor ama normalde rahatsiz edici ya da dikkat cekici degil. XpressMusiclere nazaran sesi az ama. Kulaklikta ortalama kalitede. Sony tadi yok. Tabi cozum basit eq ayatlari sunan cok fazla guzel program var. Yukses ses seven biri olaral player pro ile su anda mutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey69

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

kardeşşşş..... X10İ al diyorum...

Isteyen istedigini alir kimseye emir veremezsiniz. X10 nun kamerasi haricinde x5 den ustun yani yok

Ideos X5 kamerasi haricinde iyi telefondur. Kamerasi cok kotu olmamakla birlikte ani yakalamak icin kullanilabilir derecededir.

zaten arkadas o paraya sifir x10 alamaz ama x10 la x5i ayni kefeye koymak hatta x5 daha iyi demek sacmalik

bana x5 su yonden daha iyidir diyebilecek kimse cikmaz zaten.

899 ve 550 lira arasinda fark var tabi. Oda x10 indirimin indirimini yemis durumda. Eger fp onemli degilse ace alirim direk ama ilk kez bu kadar az para versigim bi telefondan tat aldim. Tabi ses kamera sonyle yarisacak gibi degil. Malzemede se ondedir ama fiyat ortada karar cebe kalmis...

• quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

quote:

peki x5i öneren arkadaşlar ses sorunu olduğu söyleniyor sesin az geldiği ve ekran kenarından ışık çıkması hakkında ne diyorlar

Ses seviyesi cok yuksek degil ama kaliteli. Cizirtili ya da boguk degil. İsiga gelirsek telefonu baya bi yan yatirinca isik sizmasi gozukuyor ama normalde rahatsiz edici ya da dikkat cekici degil. XpressMusiclere nazaran sesi az ama. Kulaklikta ortalama kalitede. Sony tadi yok. Tabi cozum basit eq ayatlari sunan cok fazla guzel program var. Yukses ses seven biri olaral player pro ile su anda mutluyum.

krdşm ben telfon alınca 2 yıl falan kullanmak isterim sence x5 2 yıl dayanır mı timlerde denemiştim hoşumada gitmişti ama arka kapağı düşşe kırılır gibi geliyor bana sencede böylemi birde wifi sorunu oldğundan bahsediliyor. son olarakta benim için en önemli sorun sanırım telefon görüşmesi sırasında bazı arkadaşlar karşıya sesin çok az gittiğini bazen hiç gitmediğini söylüyorlardı var mı böyle bir sorunu

• quote:

quote:

quote:

Isteyen istedigini alir kimseye emir veremezsiniz. X10 nun kamerasi haricinde x5 den ustun yani yok

Ideos X5 kamerasi haricinde iyi telefondur. Kamerasi cok kotu olmamakla birlikte ani yakalamak icin kullanilabilir derecededir.

zaten arkadas o paraya sifir x10 alamaz ama x10 la x5i ayni kefeye koymak hatta x5 daha iyi demek sacmalik

X5 in ram miktarı 512 mb , x10 ram miktarı 384 mb. Ayrıca x5 in gpu su adreno 205 , x10 un gpu su adreno 200 yani x5 in gpu su daha güçlü. Ama yine de sony ericsson kalitesinden uzak bir marka huawei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 26 Ağustos 2011; 17:22:36 >

• kardeşim göz var izan var .huwei dediğin markanın herhangi büyük bir mağazada satış standı gördün mü. talefon bozulsa ilgilenecek adam yok.bunun dışında ekranı dışında hiç bir ekstrası yok bu telefonun.donanım haberin inceleme videosunu izlersen zaten ne kadar hantal bir telefon olduğunu görürsün.hem ağır çalışıyo hemde kamerasının çekimler,i berbat. 550 liranı huwei ye vereceğine sokağa at daha iyi.ederi en fazla 400 lira.

ace ve c6-01 e gelince ace i tercih sebebi android olucaktır.ama o düşük kalitedeki ekranda oyun oynamak ne kadar zevkli olur bilemem.ayrıca video çekimleri kötü.ama 5mp kamerası c6-01 den daha iyi.

bence c6-01 bu 3lü arasında birinci çıkar.1-fiyatı hesaplı 2-ekran kalitesi 3-kamerası (hd video) 4-ekranı (gorilla glass) 5-anna 6-belle
  • quote:

Orijinalden alıntı: M..T

kardeşim göz var izan var .huwei dediğin markanın herhangi büyük bir mağazada satış standı gördün mü. talefon bozulsa ilgilenecek adam yok.bunun dışında ekranı dışında hiç bir ekstrası yok bu telefonun.donanım haberin inceleme videosunu izlersen zaten ne kadar hantal bir telefon olduğunu görürsün.hem ağır çalışıyo hemde kamerasının çekimler,i berbat. 550 liranı huwei ye vereceğine sokağa at daha iyi.ederi en fazla 400 lira.

ace ve c6-01 e gelince ace i tercih sebebi android olucaktır.ama o düşük kalitedeki ekranda oyun oynamak ne kadar zevkli olur bilemem.ayrıca video çekimleri kötü.ama 5mp kamerası c6-01 den daha iyi.

bence c6-01 bu 3lü arasında birinci çıkar.1-fiyatı hesaplı 2-ekran kalitesi 3-kamerası (hd video) 4-ekranı (gorilla glass) 5-anna 6-belle

hocam c6-01 dede kronik reset sorunu varmış youtubeden birkaç video izledimde çok var bu sorunu yaşayan kamerada otofokus olmamasıda başka bir sorun ama özellikleri güzel yani her telefonun bir sorunu çıkıyor

• Ooooo arkadasim alamadin mi hala? Bu telefonlarin arasinda en kalitelisi, en performanslisi, en hizlisi Huawei X5. Symbiana yapacagin yatirim olu yatirimdir cunku bir gelecegi yok. Ace de ozellikler ve kalite acisindan X5'den cok geride. Bak diger konuda arkadas daha yeni X5 almis ve ne kadar inanilmaz oldugundan bahsediyor ki gercekten oyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

Ooooo arkadasim alamadin mi hala? Bu telefonlarin arasinda en kalitelisi, en performanslisi, en hizlisi Huawei X5. Symbiana yapacagin yatirim olu yatirimdir cunku bir gelecegi yok. Ace de ozellikler ve kalite acisindan X5'den cok geride. Bak diger konuda arkadas daha yeni X5 almis ve ne kadar inanilmaz oldugundan bahsediyor ki gercekten oyle.

valla kardşm tam birinde karar veriyorum birşey diyorlar aklımı çeliyorlar x5'e karar vermiştim wifi sorunu var ve konuşmada ses bazen gitmiyor diyenler oluyor kalitesiz diyenler oluyor, bazılarıda çok iyi diyor, ama benim için en büyük sorun konuşmada sorun olması kesin olmıcak bilsem x5 alacam
  • quote:

Ooooo arkadasim alamadin mi hala? Bu telefonlarin arasinda en kalitelisi, en performanslisi, en hizlisi Huawei X5. Symbiana yapacagin yatirim olu yatirimdir cunku bir gelecegi yok. Ace de ozellikler ve kalite acisindan X5'den cok geride. Bak diger konuda arkadas daha yeni X5 almis ve ne kadar inanilmaz oldugundan bahsediyor ki gercekten oyle.

Symbian'ın geleceği yoktur derken? Şu an S^3 cihazlar destek vb. konularda Ace'den de X5'den de öndedir. Nokia, Samsung gibi müşterisini yarı yolda bırakan bir marka değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Symbian'ın geleceği yoktur derken? Şu an S^3 cihazlar destek vb. konularda Ace'den de X5'den de öndedir. Nokia, Samsung gibi müşterisini yarı yolda bırakan bir marka değildir.

Nokia cogu modeline destek vermeyi kesti. Siz neden bahsediyorsunuz. N8 kullanicilari kac aydir anna guncellemesinin cikmasini bekliyor.

• ben Sony dedikçe siz hala ne diyorsunuz. Arkadaşlar huawei nedir ya tamam kalitelidir özelliklidir ama neyin ne olduğunu bilmiyoruz bile.
  • quote:

ben Sony dedikçe siz hala ne diyorsunuz. Arkadaşlar huawei nedir ya tamam kalitelidir özelliklidir ama neyin ne olduğunu bilmiyoruz bile.

Ne demek istedigini bir anlasak...?
  • ya huawei neyin nesi daha yeni çıktı ne bu kadar ii ii mıhabbetleri bekleyin biraz belki telefonda kronik bi sorun var 550 liranız çöpe gider eğer şimdi alacaksanız c6-01 i öneririm anna ve belle güncelleştirmeleriyle performansında bayağı kazanç olacak gibi
  • Ben de Huawei IDEOS X5 diyerek bu sidik yarışındaki yerimi alıyorum.
  • telefon almak çok zor gerçekten ice ile yola cıktım şimdi ideos , wildfire, ve fit arasında kaldık ideos performasn olarak güzel ama wildfirede fena degil nokiya hiç düşünmüyorum adnroid den dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Ben de Huawei IDEOS X5 diyerek bu sidik yarışındaki yerimi alıyorum.

huwaei x5 almaya karar veriyordum ki x5'in anakonusunda kullanalar konuşma sesinin sorunlu olduğu söylediler yine x5'e soğudum açıkçası özelliklerini güzel yapmışınızda insan konuşmasını güzel yapar önce nedense akıllı telefonlarda bu sorun oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Ben de Huawei IDEOS X5 diyerek bu sidik yarışındaki yerimi alıyorum.

huwaei x5 almaya karar veriyordum ki x5'in anakonusunda kullanalar konuşma sesinin sorunlu olduğu söylediler yine x5'e soğudum açıkçası özelliklerini güzel yapmışınızda insan konuşmasını güzel yapar önce nedense akıllı telefonlarda bu sorun oluyor

Bende bir sorun yok doğrusu. Telefondan gayet memnunum.

• tabikide x5
  • quote:

quote:

quote:

Gpusu daha iyi, islemcisi kotu.

Bende x5 oneririm 2.el x10 da olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.