Şimdi Ara

HUKUKTA SIRALAMALAR TAHMİNİM !(TARTIŞMAYA MÜSAİT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ortalama üniversitelerde her sene 3-4 k yükselme oluyordu değil mi?Evet.Bana kalırsa şimdi o 3-4 k yükseliş hiçbir üniversitede olmayacak belki max bin yükselme olabilir (Erzurum,Erzincan) ve bazı vakıflar.Şimdi hukuk tm3 e geçti ve bu alanda da tabiri caizse eşit ağırlık öğrencilerinin gözdeleri hukuk,psikoloji,pdr bulunuyor.Bu senede bunlar en çok tercih edilen bölümler olacaktır.Ben ilk 25 kdaki üniversitelerde max 3 k düşme bekliyorum.25-30 arası max 1-1.5 düşüş olabilir.30 dan sonrası için ise tahmin yapmak güç olsada ben hukukun 32-36k arası kapatacağını düşünüyorum.

ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bana sorarsanız 20bine kadar olan kısımlarda tm3 e geçmesi ve ilk sıralardaki kontenjan azalması dolayısıyla bi ilerleme olacak ilk 10 binde 2bin civar 10-20 bin arasında ise 3-4 bin falan bekliyorum sonrasında ise özellikle kontenjanı artan okullarda 1-2 binlik bi değişim bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ötedeoyna

arkadaşlar bana sorarsanız 20bine kadar olan kısımlarda tm3 e geçmesi ve ilk sıralardaki kontenjan azalması dolayısıyla bi ilerleme olacak ilk 10 binde 2bin civar 10-20 bin arasında ise 3-4 bin falan bekliyorum sonrasında ise özellikle kontenjanı artan okullarda 1-2 binlik bi değişim bekliyorum

Hemen hemen aynı fikirdeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: demasman

quote:

Orijinalden alıntı: ötedeoyna

arkadaşlar bana sorarsanız 20bine kadar olan kısımlarda tm3 e geçmesi ve ilk sıralardaki kontenjan azalması dolayısıyla bi ilerleme olacak ilk 10 binde 2bin civar 10-20 bin arasında ise 3-4 bin falan bekliyorum sonrasında ise özellikle kontenjanı artan okullarda 1-2 binlik bi değişim bekliyorum

Hemen hemen aynı fikirdeyiz

bu sene okulların sıralamaları kesinlikle öne gelecek istediği okulla aynı sırada olanlar veya bin kişi falan önünde olanlar pek umutlanmasa daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ötedeoyna -- 10 Temmuz 2015; 12:17:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.