Şimdi Ara

hyundai 2 SIFIR araç arasında kaldım.yardım lütfen. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TiSKE

Tam bunu yazacaktım?
    Kullanım amacına göre karar vermek gerekiyor ama seçimler zaten alakasız

Alıntıları Göster
    valla işin aslı biz 30-40 bin bandında b sınıfı otomatik araç bakmaya başladık.onun sapı bunu çöpü derken bu rakamlara geldik.kafamız çok karıştı.daha önceden 2014 mazda 3 vardı.3 sene önce sattık.geçen hafta konuda açtım.tam araç beğeniyoruz.pert çıkıyor.şu andada 2.el 40-50 İ 20 bakmaya başladık
  • güç istiyorsanız accent blue...
  • Accent blue kadar klostrofobik bir araba görmedim hele arkası aman ya rabbi. Müthiş dar ve sıkıcı. Motoru güçlü sol şerit fatihi fakat yakıtı az değil yakar yani. Eğer aile için alınacaksa accent blue almayın arkada seyahat edeceklere eziyet etemyin. İ20 bu konuda daha başarılı iç hacme sahip.
  • Accent otomatik prime donanım için güzel fiyat. Hyundai web sitesinde şuan hurda indirimli fiyatı 113.670 TL gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle accent dizel otomatik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el accent blue alıp konuyu noktalayın bence.Sıfırına 105.000 verilmez tertemiz benzinli manuel olanları 70.000 civarı.
  • hanıma i10 1.0 motor aldık ; gitmiyor , hızlansın diye basıyorsun ne ses yalıtımı ne de yakıt ekonomisi kalıyor
    test aracı 1.2 ydi , onda bu sıkıntı yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasında tercih zorunlu olursa seçimim i20 olurdu,
    Kimse i20'deki 1.0 turbo benzinli motor'a gitmiyor diyemez çoğu atmosferikten daha canlı hissettiriyor.
    Accent blue sık sık kullanıyorum sürüş olarak başarılı bir araç değil bu sebeple bu paralara daha farklı seçenekler değerlendirebilirsiniz,
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.