Şimdi Ara

Hyundai boş dvd aldım VERBATİM çıktı :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HYUNDAI spot bri üründür yani sabit bri üreticisi yoktur.. Türkiyedeki ithalatcısı nerede uygun bulur ise oradan alı r..

dolayısı ile Üretim kodu her partide farklı olabilir... Üreticisi verbatim olan medyaları bende inceledim ... ürün fena değil ama "verbatim" markası taşıyan discle de aynı değil ..

Üretici kodu verbatim olan bir medya verbatim tarafından üretiliyor manasına gelmez.. iyi bir tahmin yapacak olur isek üretim esnasında kullanılan yazılım verbatimden satın alınmış olabilir..

ama bri dvd ninin üretim aşamasında yazılım , kullanılan hammadde özellikle DVD lerde slikon un oran ve kalitesi çok onemli .. Bu medya türkiyede 40 kurusa satıyor sebebi ise kullanılan hammaddenin brinci sınıf olmayışı ..

Basit bir test : Hassas terazide ( kuyumcu terazisi ) tartarsanız verbatim marka disc ile hundai arasında farkı görürsünüz ..

veya verbatim marka discin yüzeyi ile hundai marka dvd nin yüzeyine kırmızı ışıkta bakarsanız slikonun renk farkınıda görürsünüz .. biri çin biri japonya menşeyli slikon kullanır ..

neticede bu hundai verbatim değil ama bu verbatim kodlu hundai ler piyasa dvd leri içerisinde gayet iyi... ama arşivlik değil ...

• test sonuçları gayet iyi. güle güle kullanın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.