Şimdi Ara

Hyundai getz 1.5 dizel 22.000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaslar. Gümüş gri değişen yok. 2 kapıda boya var. Hasar kaydi yok km 180000 de 2006 model 4 silindirli araca baktim 22000 son fiyatı verdi. Kasa duzgun bayagı. Fiyat nasil sizce ???

• Tek kelimeyle uçan teneke araç. Bizde de vardı ordan biliyorum. İstanbul köprüsünde engellerden geçerken uçarak gidiyorduk. Motoru ve şanzımanı hızlı yakıt tüketimi fena değil. Sağlamlık konusunda bilemem.
  • Fiyat nasil peki sizce ? 5 6 ay sonra satma durumum olabilir de
  • fiyat araç dizelse uygun alınır. 5-6 ay sonrada zarar etmeden satılır bence.. şuan ki piyasanın durumu ve 5-6 ay sonraki piyasanın durumunu kestiremiyorum ama getz alımı ve satımı kolay olan araç
  • Aynen arac dizel. Yazmayı unutmuaum
  • bence gayet iyi fiyatı
  • Fiyat iyi, piyasası zaten yerleşmiş satışısa kolay olur
  • Dizeli çok yakar ve hantaldır
    18900 liraya bırakırsa alın
  • Kapılardaki boyalar neden kaynaklı?

Boyalar ciddi bir hasardan dolayı değilse fiyat gayet normal, piyasası böyle. Motorunda sıkıntı yoksa ikinci eli de canlı bir araç. Satarken sıkıntı yaşayacağınızı sanmam..
  • Biri uçan teneke diyor biri hantal diyor

110 luk dizeli var oda dizel hantal mı olacak b sınıfı bi araç

Ne gunlere kaldık
  • 18900e dizel aracmi var artık. Bide niye 18900 neden 19000 değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktutal20

18900e dizel aracmi var artık. Bide niye 18900 neden 19000 değil :)

100 TL noter masrafı
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Biri uçan teneke diyor biri hantal diyor

110 luk dizeli var oda dizel hantal mı olacak b sınıfı bi araç

Ne gunlere kaldık

Hocam bu araç kesinlikle hantal değil. Araç uçuyor resmen fakat durması çok kolay değil. Özellikle dizelleri çok seri.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Değil zaten biliyorum
  • 200binde zincirli trigeri degisecek. o bakım bu bakım. 22ye kim alırsa satmak isterse zarar eder.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    110 bg olanina denk gelmeyin. Siz hantal diyemeden kaybolmus olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

200binde zincirli trigeri degisecek. o bakım bu bakım. 22ye kim alırsa satmak isterse zarar eder.

Arkadaşlar bu araçların trigerleri zincirli,kim size şu km de zincir değişecek diyorsa hemen yanından uzaklaşın,yıllarca dizel era kullandım,tüm servislerin ortak söylediği şey ne zaman ses yapmaya başlarsa o zaman zincir değişilir ki adam gibi kullanılırsa 500 bin km bile fazla gider.
  • Kardeşim arabaya hantal diyemezsin ve bu fiyata dizel araba da adam akıllı bulamazsın. Bundan bilmem 7-8 yıl önce bile araba aynı fiyata satılıyorsa bu araba olmuştur. Ama yine de uçan teneke. Frene bastın mı durdurması imkansız gibi bir şey.
  • Fiyat iyi piyasa arabasi baktirilip alinir bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Dizeli çok yakar ve hantaldır
    18900 liraya bırakırsa alın

1.5 110 luk olan ise eğer tam bir şaka makinesidir. Hantal demek saçma olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.