Şimdi Ara

HYUNDAI i20 --sonunda geldi--- (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
0
Favori
51.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu İ20 noldu hayal oldu galiba avrupada satıyolar ama burada hala tık yok ellerindeki getz stoklarını bitirmekmi istiyolar acaba bilgisi olana veya araştıran varmı yakın zamanda

iyi günler
  • i20 ne zaman geliyor? ÖTV indirimine yetişir mi? Yaklaşık kaç liradan çıkar?
  • Uçmuş bunlar abicim.İnternet sitelerinde yok ama bayilere geldi.Gördum fena değil ama fiyatlar bana uçuk geldi 23500 den başlıyormuş.Ben otomatik vites almayı düşünüyordum , onada 27500 gibi bir rakam söylediler ama ellerinde yokmuş gelecek partide gelecekmiş.O kadar parayı verdikten sonra neden hyundai alayım yaris jazz fiesta dururken.(Tabi tamamen zevk meselesi.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: etanhunt

Uçmuş bunlar abicim.İnternet sitelerinde yok ama bayilere geldi.Gördum fena değil ama fiyatlar bana uçuk geldi 23500 den başlıyormuş.Ben otomatik vites almayı düşünüyordum , onada 27500 gibi bir rakam söylediler ama ellerinde yokmuş gelecek partide gelecekmiş.O kadar parayı verdikten sonra neden hyundai alayım yaris jazz fiesta dururken.(Tabi tamamen zevk meselesi.)

Gercekten fiyatlar cok üksek 23.000 a i20 alacagima 1.000-1.500 daha verip sifir polo almakta var veya fiesta yeniclio hb var yani

Yeni clio hb 1.2 otantik baz 23,990 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !! €MR€ !! -- 4 Mayıs 2009; 16:22:19 >
  • Bugün fiyat aldım. pazarlıksız i20 1.2 baz modeli sanırım team diye geçiyor 22.900 dediler;abs,klima ve aribag var dediler.1.4 vgti 90hp lik dizel versiyon select donanım ise 28.600 dedi sanırım uçuk geldi.
  • Evet fiyat biraz yüksek, birde eğer team modelinde tek havayastığı varsa aynı versiyon Getz e göre (1.4 Dohc AB,AC,ABS) ye göre 2400 tl fiyat farkı var demektir.
    Eminim ki kıyasladığım Getz deki çoğu özellikte yoktur (4 camın otomatik olması, boyalı kapı kolları ve ayna vb....)Eğer çift hava yastıklı Getzle kıyaslarsak o zaman 1200 tl fark var demektir, Çift hava yastıklı Getz almayı düşünener vergi avantajını da hesaba katıp i20 alabilirler.

quote:

Orjinalden alıntı: the engine

Bugün fiyat aldım. pazarlıksız i20 1.2 baz modeli sanırım team diye geçiyor 22.900 dediler;abs,klima ve aribag var dediler.1.4 vgti 90hp lik dizel versiyon select donanım ise 28.600 dedi sanırım uçuk geldi.
  • team modelinde 2 hava yastıgı var.metalik boyalı modellerininde 22900 oldugu dusunulurse cokta yuksek degil bence arkadaslar.rakipleri bu fiyatın ortalama 2milyar ustunde
  • i20 bu fiyatlardan çok zor alıcı bulur

iç mekan çok kalitesiz, özellikle konsol kısmı resmen emanet duruyor

polo ve yeni fiesta varken bu fiyatlarla işleri çok zor

fiyatlar getz'in seviyesine gelmeli, getz'inde fiyatlarını düşürsünler

i10'a baktım, onun durumuda aynı, dıştan bakınca iyi ama içince girince araç çuvallıyor

bu kadar kötü konsol ve plastik kullanılmasının sebebini anlamak mümkün değil

hindistanda üretilen arabalar bu kadar oluyor demek

tek kelime ile yazık
  • fiyatları nasıl getz seviyesine gelicek?mantıgın alıyor mu yurtdısındaki fiyatlarıda belli aracın.rakiplerindeki tum ozellikler standart sunulmus durumda.ornegin peugeot 207 de olan bi ozellik i20 de yok diyebilirmsn?arabayı incelersen gorursun fazlası var diyebiliriz.metalik renkle peugeot 207 25000 i20 ise 22900.bence fazla abartıosun yorumlarda.ayrıca motoruda sehiricinde 6.4lt ile rakiplerinden ortalama 1lt daha az yakıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: borajik

fiyatları nasıl getz seviyesine gelicek?mantıgın alıyor mu yurtdısındaki fiyatlarıda belli aracın.rakiplerindeki tum ozellikler standart sunulmus durumda.ornegin peugeot 207 de olan bi ozellik i20 de yok diyebilirmsn?arabayı incelersen gorursun fazlası var diyebiliriz.metalik renkle peugeot 207 25000 i20 ise 22900.bence fazla abartıosun yorumlarda.ayrıca motoruda sehiricinde 6.4lt ile rakiplerinden ortalama 1lt daha az yakıyor

söylediklerinize katılmıyorum

araç dıştan iyi ama , ön panel tam anlamıyla facia gibi

2010 modellerinde belki düzeltirler ama bu şekilde, ben almam
  • Kullanılan plastiğin sert ve kalitesiz olduğu söyleniyordu ama görmeden bir şey diyemem.Era kadar olsa işçilik ve kalite yeter heralde.
  • Zorla satmıyorlar ya :) Şaka bir yana açıkçası ben olsam yeni fiesta alırım 2 milyar farkı verip, yada en mantıklısını yapıp o fiyata aynı özelliklerde dizel getz alırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: willerdem

quote:

fiyatları nasıl getz seviyesine gelicek?mantıgın alıyor mu yurtdısındaki fiyatlarıda belli aracın.rakiplerindeki tum ozellikler standart sunulmus durumda.ornegin peugeot 207 de olan bi ozellik i20 de yok diyebilirmsn?arabayı incelersen gorursun fazlası var diyebiliriz.metalik renkle peugeot 207 25000 i20 ise 22900.bence fazla abartıosun yorumlarda.ayrıca motoruda sehiricinde 6.4lt ile rakiplerinden ortalama 1lt daha az yakıyor

söylediklerinize katılmıyorum

araç dıştan iyi ama , ön panel tam anlamıyla facia gibi

2010 modellerinde belki düzeltirler ama bu şekilde, ben almam

• valla bende fiesta istiyodum ama bikac ay daha olmicak herhalde tum stokları bitmiş.ustune bide bu araba fiestadan ortalama 1lt az yaktıgı icin bunu tercih ettim ve bugun teslim aldım.bence gayet guzel park sensorude taktırdım ekranlı koymuslar hosuma gitti:) yol bilgisayarı cift airbag aux girişi sogutmalı torpido gibi bicok ozelligide olunca cazip geldi.bakalım iyimi yaptık kotumu yaptık ilerde anlıyıcaz
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah .
    Ne kadara aldığınızı ve özellikleri yazarsanız sevinirim. Hem fotoğraları koyarsanız bilgi sahibi oluruz. Team modelinin özellikleri nedir acaba, forum bilgilenmiş olur.
    quote:

valla bende fiesta istiyodum ama bikac ay daha olmicak herhalde tum stokları bitmiş.ustune bide bu araba fiestadan ortalama 1lt az yaktıgı icin bunu tercih ettim ve bugun teslim aldım.bence gayet guzel park sensorude taktırdım ekranlı koymuslar hosuma gitti:) yol bilgisayarı cift airbag aux girişi sogutmalı torpido gibi bicok ozelligide olunca cazip geldi.bakalım iyimi yaptık kotumu yaptık ilerde anlıyıcaz
  • fiyatları uygun olursa bende almayı düşünüyorum bu arabayı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: the engine

Bugün fiyat aldım. pazarlıksız i20 1.2 baz modeli sanırım team diye geçiyor 22.900 dediler;abs,klima ve aribag var dediler.1.4 vgti 90hp lik dizel versiyon select donanım ise 28.600 dedi sanırım uçuk geldi.

1.2 team modelinde abs yok

arabayı dün yine gidip inceledim

select modellerinin gelmesi biraz uzun sürebilir

otomatik vites içinde aynı şeyler geçerli

otomatikler select donanımdan başlıyor ve 1.4'ü 26,900

dizel'lerin başlangıç fiyatı ise 75 beygir 25,800, 75 beygir olanlarında select donanımı yok

select donanımlı dizeller 90 beygirden başlıyor ve 28,600 ' e veriyorlar

araba o kadar iyi değil ve fiyatlat bana biraz pahalı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willerdem -- 6 Mayıs 2009; 8:49:54 >
  • 1.2 team modelinde ABS var.ayrica plazalarda select ve style modelleride var.benim aldigim yerde vardi en azindan.araba dedigim gibi rakiplerinden motor ve donanim olarak hicbir eksigi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Islander -- 6 Mayıs 2009; 16:22:54 >
  • Peki başka ne var :)
    Elinizde arabanın sahip olduğu özelliklere ait bir bilgi kağıdı var mı ?
    Mesela aynalar boyalı mı, kapı kolları boyalı mı, arka camlar otomatik mi, aynalar elektrikli mi, manuel mi ,ısıtmalı mı, yol bilgisayarının özellikler neler vs vs....

quote:

1.2 team modelinde ABS var.ayrica plazalarda select ve style modelleride var.benim aldigim yerde vardi en azindan.araba dedigim gibi rakiplerinden motor ve dinanim okarak hicbir eksigi yok
  • maslak hyundai'ye gittim

1.2 team modelinde abs yok dedi

team modelinde arka kapılar otomatik değil

araç getz'e göre şöför için daha ferah ve ön koltuklar daha yüksek

arkada oturanlar için ise aynı şeyi söylemicem

önkoltuklar yüksek olduğundan getz'deki ferah hava yok ama sıkışmıyorsunuzda

quote:

1.2 team modelinde ABS var.ayrica plazalarda select ve style modelleride var.benim aldigim yerde vardi en azindan.araba dedigim gibi rakiplerinden motor ve dinanim okarak hicbir eksigi yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.