Şimdi Ara

Hyundai ix35 1.6 benzinli otomatik nasil bir SUV! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
57
Cevap
1
Favori
42.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aktuz

Yakın fiyatlara 1.6 dizelini çıkarsalar ortalıkta başka kompakt suv göremezdik. Koreliler çok iyi araçlar yapıyorlar fakat bizim milletimizin bir ürüne inanması, saygı duyması için malı üretenlerin ülkemize her türlü zarar vermeleri, insanlarımızı adam yerine koymamaları, terörün her türlüsüne destek vermeleri, girişimcileri-aydınları paravan odaklarca katletmeleri gibi başka şeyler de yapmaları gerekir ki bunu da yapanlar bu ülkede her zaman borusunu öttürürler.

Toyota,sabancı cinayeti,fehriye Erdal,belçika,almanya,fransa yazınca bugün en çok satan araç markalarının menşei ile ilgili farklı şeyler de düşünmek mümkün.

Iyi güzel diyonda alman araclarida rakipsiz dünyada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Ya bi forum insanın cidden canını sıkıyor!
    Oto fiyatları bunca uçmuşken(B segment otomatik benzinliler 50bin TL), 65bin TLye tam otomatik neredeyse full donanımlı SUV alabiliyosun ve bizim "uzman forum ahalisi" atıp tutuyor.

Kim ne derse desin fiyatlar ve araçlar ortada.
    2 seçeneğim var;
    Gelirse fiyatı mantıklı olursa Qashqai 1.2T CVT ya da
    Spo GDI AT

3. seçeneğin de Yeti 1.6 TDI DSG olabilir belki?:) ilk iki alternatifinden %50 daha az yakarsın.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Sportage mi ix35 mi? sizce hangisi daha iyi seçim olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

Bence İX35
  • syntor S kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler ancak Yeti'nin tipi bana hiç SUV gibi gelmiyor. (Bana göre tabi, yoksa beğenene alana binene saygım sonsuz).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Bence İX35

Neden Sportage değil? :)
  • Dar iç mekan
    Yüksek yakıt tüketimi
    Düşük performans
    Düşük malzeme kalitesi
    Sert Süspansiyonlar..
  • düşük performans ve yükse yakıt tüketimli diye biliyorum bulaşmam
  • quote:

quote:

quote:

Bence İX35

Hyundai bana imaj olarak daha çekici geliyor :) 2.el piyasası daha iyi ve tasarımı da bana göre daha güzel.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence İX35

Hyundai bana imaj olarak daha çekici geliyor :) 2.el piyasası daha iyi ve tasarımı da bana göre daha güzel.

Bence de her konuda Hyundai daha iyi ama o tasarıma bir türlü alışamadım, Sportage'in tasarımını çok beğeniyorum, keşke Sportage Hyundai'nin olaydı

Teşekkür ederim cevap için ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence İX35

Bence de her konuda Hyundai daha iyi ama o tasarıma bir türlü alışamadım, Sportage'in tasarımını çok beğeniyorum, keşke Sportage Hyundai'nin olaydı

Teşekkür ederim cevap için ;)

rica ederim :)

• Ben geçen yıl o kadar araştırıp hem tasarım hem konfor olarak Ceedde karar kılmışken sırf 5yıl tam garanti+satış sonrası hizmetler unsurundan dolayı i30 almıştım.

Venga 1.6 ve 1.4 dizellerimiz bizi servis fiyatları olarak bizi bunalttı, hala da aynı.
    Bu nedenle Kia almak isteyip de geri dönüşlerimin tek sebebi bu durum.

• Öncelikle selamlar

arkadaşım bizde 2014 modelini nisan ayında aldık yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz . Araç öncelikle çok konforlu hele hele elite modeli var bizde eğer elite alırsan daha cok iyi olur. Biz otomatik kullanıyoruz.
    Otomatik olmasına rağmen bize acayip çok yakar dediler herkes abarttı anlayacağın ama biz yinede aldık ve 3 aydır biniyoruz daha motoru bile açılmadı yani araç daha 3bin kilometrede fazla kullanamadık iş güçden dolayı eğer basarsan tabikide yakar ama normal bir genç çok basmadan yinede arabadan haz alacak şekilde kullanınca araç 45 kuruştan fazla yakmıyor bu belirttiğim rakam otomatik benzinlisinde.

Yani diyeceğim şuki kimsenin lafına öyle bakma gerçekten bin kendin test et ve sana bağlı arabanın çekip çekmeyeceği konusundada : tabiki rampa yukarı çıkıslarda otomatik arabayı ivmelendirmek zor olabiliyo ama manuel arabayı ivmelendirmek kolay otomatikde ise ivmelendirmek için gaz pedalını pompalayıp devir aldırmak gerekiyo . Yani araç 1.6 motor olmasına rağmen kendi güzel ve hoş olan kasasını gayet güzel çekiyor.

Hayırlı olsun dileğimle :)

• Bir kaç gün sonra alıyorum diyorsunuz bizden yorum istiyorsunuz .

Hayır aldıktan sonra sorsaydınız keşke
  • Tasarım konusunda hiç bir artısı yok Sportage'in bana göre o da göreceli bir kavramdır, onun dışında 70 bin bütçe olsa dolu bir ix35 daha iyidir emin olabilirsiniz , şimdiden hayırlara vesile olması dileklerimle
  • Evet! 1,5 ay önce açmış olduğum bu konuyu yeni almak isteyenler için cevaplıyorum!

Bu arada 1.6 otomatik benzinli ix35 aracım 3 Temmuz trafiğe çıkışlı.
    1 Yokuşlarda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz! Aracın devrini düşürmeyi unutursanız bilemem tabi!
    2 Gezinti aracı olduğu için ani hızlanma sollama yarış yapma gibi hevesleriniz veya beklentileriniz varsa 1.6 motor olan diğer tüm SUV lar gibi yanlış yerdesiniz!
    3 Alırken ses yalıtımı yaptırmış olmamla beraber sessiz bir araç.
    4 Araç içinden gelen bir ses problemi yaşamıyorum.
    5 Kullanımı çok rahat ve inmek istemiyorsunuz! Ciddiyim!
    6 Arada sırada aynı segment SUV ların yanina park edip izliyor ve aracı aldığınıza birkez daha memnun oluyorsunuz! Dış görünüşüne herkes hayran!
    7 Uzun yola henüz çıkmadım! Çok daha memnun olacağım söyleniyor! Bakalım.
    8 Gelelim meşhur aracı çok yatar benzincide yatarsınız diyenler içın yaşamış olduğum deneyimime; Şehir içi 8.6 lt/100 km yi görmüş olmamla birlikte şu anda 8.7 lt/100 km deyim. 1.300 km yol yaptım ve yaklaşık %20 si yokuş çıkma ile geçti. Bu değeri neredeyse önceki SUV olmayan aracımda görüyordum. This is gerçek bilgi!
    9 İç mekanda kullanılan malzemeler sert plastik! Fena olmamış bence! İç dizaynında simetrik dizayn uygulanmış ve sadelik ile beraber şık olmuş!

Hepinize mutlu yarınlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: yetsin

Evet! 1,5 ay önce açmış olduğum bu konuyu yeni almak isteyenler için cevaplıyorum!

Bu arada 1.6 otomatik benzinli ix35 aracım 3 Temmuz trafiğe çıkışlı.
    1 Yokuşlarda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz! Aracın devrini düşürmeyi unutursanız bilemem tabi!
    2 Gezinti aracı olduğu için ani hızlanma sollama yarış yapma gibi hevesleriniz veya beklentileriniz varsa 1.6 motor olan diğer tüm SUV lar gibi yanlış yerdesiniz!
    3 Alırken ses yalıtımı yaptırmış olmamla beraber sessiz bir araç.
    4 Araç içinden gelen bir ses problemi yaşamıyorum.
    5 Kullanımı çok rahat ve inmek istemiyorsunuz! Ciddiyim!
    6 Arada sırada aynı segment SUV ların yanina park edip izliyor ve aracı aldığınıza birkez daha memnun oluyorsunuz! Dış görünüşüne herkes hayran!
    7 Uzun yola henüz çıkmadım! Çok daha memnun olacağım söyleniyor! Bakalım.
    8 Gelelim meşhur aracı çok yatar benzincide yatarsınız diyenler içın yaşamış olduğum deneyimime; Şehir içi 8.6 lt/100 km yi görmüş olmamla birlikte şu anda 8.7 lt/100 km deyim. 1.300 km yol yaptım ve yaklaşık %20 si yokuş çıkma ile geçti. Bu değeri neredeyse önceki SUV olmayan aracımda görüyordum. This is gerçek bilgi!
    9 İç mekanda kullanılan malzemeler sert plastik! Fena olmamış bence! İç dizaynında simetrik dizayn uygulanmış ve sadelik ile beraber şık olmuş!

Hepinize mutlu yarınlar!

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.Yakıt tüketimi sanıldığının aksine yüksek değil yüksek diyebilmek için 10 ve üstü olması gerekirdi.SUV segmentine göre normal bir değer.Kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.