Şimdi Ara

İ CAN FOOTBALL!! (Online bire bir futbol oyunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İ Can Football severler buraya kulübünüzü puanınızı vs yapmak istediğinizde adam bulmak için vs. mesajlar atabilirsiniz oyunu indirmek isteyenlerwww.icanfootball.com oyunun forum sitesiwww.icanfootball.biz oynamanızı tercih ederim

• Bir aralar en iyi takımlarından birinin kaptanıydım sonra oyun popüler olunca çoluk çocuk herkes toplandı maçların eski zevki kalmadı bıraktım
  • Oynadım ben bunu sarmadı.Powerchallenge daha iyi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: winerrolemm

Bir aralar en iyi takımlarından birinin kaptanıydım sonra oyun popüler olunca çoluk çocuk herkes toplandı maçların eski zevki kalmadı bıraktım

Hangi takımdı o bu oyunun ilk üyelerindendim ve haziran da oyunu bıraktım...Bütün takımları bilirim nerdeyse...Oyundaki ismini söylersen...
  • Beğenmedim.
  • Adım enrique pablo idi .biz de değildik ama biz .usde topgun fcydi takımımızın adı
  • launcher de sunucuya erişilemiyor çıkıyo naaapcam
    başka bişe daha var client mi ne yazıyor onada yıklayınca hata veriyo naaapcvam
  • ben oyunun ilk üyelerindenim beta zamanında oynardım bunu ama sonra oyunu açtığımda beyaz birşey vardı acaba tek bendemi vardı hala setupu var eğer o beyaz şey geçmiş ise oynayabilirim
  • oyun ilk çıktığı zamanlarda üye olmuştum

Veteran Sniper benim

bi dh takımı yapalım ya
  • Bazılarınızın iyi bazılarınız kötü...Çoğu kişinin kötü olarak hatırladığı Berk Can benim...Johan seni hatırladım =)
  • online pes oyna daha iyi.
  • Adım:Simon Rolfes
    Kulup:Yok ama teklif cok
    Mevki:Dc-Dmc-Mc
    oyunu iyi derecede biliyorum bu arada arkadasın söyledigi çoluk çocuk lafını beyenmedim ordaki opserverler bosuna durmuyodur herhalde.Adam gibi dost bulamadıysa onun sorunudur oyunu kötülemesi gerekmez.

Sorularınız için oyunda genelde 3 ila 7 arası online olurum bazen artar bazen azalır

Edit:İmla Hatası-Mevki Eklemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trinos -- 1 Eylül 2008; 1:33:20 >
  • İngilizce özürlü diyeceğim.KızmaI can play footbal olmuycak mı? Sen futbol yapmayı ceverim yazmışşın.

belki senin hatan değil ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Marcos -- 1 Eylül 2008; 12:16:05 >
  • eskiden oynardim ( betayken ) defans bile ataktaydı simdi gelismis gibi ama asla o hataya düsmem ömer powerchallenge da berbat full lag
  • Simon rolfes arkadaşım oyunda ne kadarlıksın bimiyorum ben temmuz başı bırakmıştım ve seni görmemiştim ki bu oyunda yeni olduğunu gösterir sen bilmessin belki ama ben oyunu bıraktığım zaman bir maça girersen eğer kaliteli oyuncular yoksa istersen kalite oyuncu örneğide sayabilirim sana defans forvette olur ve zevki çıkmazdı mevkiinde kalmalarını söylediğinde ise arkadaşların çoğu küfrederdi sağolsunlar observerlarda 10dk susturma verirlerdi arkadaşlara belki değişmiştir ama ben benim oynadığım zamanki halini söylüyorum ki arkadaş bulamadı lafınada yarası olan gocunur diyorum oynadığım zamanda oldukça arkadaşım vardı ki hala msnleri bende var ve görüşüyoruz yani tanımadığın kişilere boyundan büyük laflar etme

• Oyun Diğer Web Bazlı Oyunlar Bölümünden Çok Kişili RPG Oyunlar'na Taşınmıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: winerrolemm

Simon rolfes arkadaşım oyunda ne kadarlıksın bimiyorum ben temmuz başı bırakmıştım ve seni görmemiştim ki bu oyunda yeni olduğunu gösterir sen bilmessin belki ama ben oyunu bıraktığım zaman bir maça girersen eğer kaliteli oyuncular yoksa istersen kalite oyuncu örneğide sayabilirim sana defans forvette olur ve zevki çıkmazdı mevkiinde kalmalarını söylediğinde ise arkadaşların çoğu küfrederdi sağolsunlar observerlarda 10dk susturma verirlerdi arkadaşlara belki değişmiştir ama ben benim oynadığım zamanki halini söylüyorum ki arkadaş bulamadı lafınada yarası olan gocunur diyorum oynadığım zamanda oldukça arkadaşım vardı ki hala msnleri bende var ve görüşüyoruz yani tanımadığın kişilere boyundan büyük laflar etme

Bastan assa hatalarla dolu bir yazı daha..
    Temmuzda bırakmana bişey demedim hakkındır fakat ismini bile yazmamısınki buda deyersiz bi oyuncu oldugunu gösterir kalite dersen cree class derim bu arada susturmalar 10dk deil 3dk olur basından beri ve mevkinde oynamayan kişilerden bahsediyosun 11a-b-c öneririm.Boy demişsin senin kapasiten benim boyumu ölcecek kadar deil.(bkz: kayıt tarihi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trinos -- 2 Eylül 2008; 16:43:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: berkxxxx

Bazılarınızın iyi bazılarınız kötü...Çoğu kişinin kötü olarak hatırladığı Berk Can benim...Johan seni hatırladım =)

Berk Can Bende Seni Hatırladım Sanırım Hep Off'a Kalıyordun (Karıştırmışta Olabilirim)(Benim ismim Nick'İmle Aynı )
  • O bakımdan değil olum ben bu oyunun en iyi oyuncusuydum ama kızdım mı çok pis kızardım...İşte o pis kızmam yüzünden .bizde banlandım oyunu bıraktım xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.