Şimdi Ara

i can play football

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ilk futbol mmorgp oyunu diye biyer var heryerde reklamı falan bi gireyim deneyim dedim.Ancak cep telefonu ile aktivasyon istiyor sizce hattan her ay fln kontör yeme riski var mıdır ?

• yok yemiyor ama oyuna girme ne pas atan var ne top veren bir iki öğrenmiş oranın kralı olmuşlar !
  • TTnet reklamında vardı
  • Kardes biraz anlatabilir misin? Takım falan mı kuruyoruz nasıl birşey?
  • ya arkadaşlar ben de üye olamıyorum herşeyi yazıyorum bu cep tel kullanılmaktadır diyor bi türlü anlamadım 6 tane cep tel denedim hepsine aynı yazdı sizce neden böyle ???
  • Arkadaşlar Ben üye oldum ama Takımda MEvki olayını ayarlayamadım.Bilen varmı ? nasıl mevki değiştirildiğini
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreyavuz41

ya arkadaşlar ben de üye olamıyorum herşeyi yazıyorum bu cep tel kullanılmaktadır diyor bi türlü anlamadım 6 tane cep tel denedim hepsine aynı yazdı sizce neden böyle ???

bende de aynı sorun var
  • Cep telefonunuzu yazarken başına 0 koymayınız. Örnek: 532xxxxxxx

Kontör kesinlikle gitmiyor. Bu sistemin amacı fake üyeliklerin engellemek. Yani bir kişi bir çok üyelik adı almasın diye alınan önlemdir.

8 Haziran 2009' dan sonra üye olan arkadaşlar mevki değiştiremezler. Şu anda mevki değiştirme sadece VIP üyelere özeldir.(VIP üyelik 8 Haziran 2009' dan önce üye olmuş kişilere verilir.)

Takım kuruluyor mu diye sormuş bir arkadaş da, onu da cevaplayayım. Haziran 2009' da takım kurma sistemi kaldırıldı ve Eylül 2009 gibi geleceği söylendi. O yüzden şu anda takım sistemi yok ( takımlara özel bir oda yok, yani takımınızın forma rengiyle falan oynayamıyorsunuz ancak oyunda takım kurup fan sitelerinde turnuvalara katılabilirsiniz. ) E odası (davetli oda) olduğundan takımınızı maça sokmada problem yaşamazsınız. Takım kaptanı girer ve takımdakilere davet yollar. Davetsizler maça giremez. Fan sitelerinin adreslerini burada vermem doğru olmaz ancak arama motorlarından fan sitelerine ulaşabilirsiniz. Yani kısaca oyunda takım kurma bölümü yok ama bu sizin takım maçı yapabilmenize engel değil.

Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Resmi internet sitesi:( www.icanfootball.com )

• berbat oyun
  • katılıyorm ne bir pas veren var ne bir takım oyunu yapan var...
  • power soccer var o çok güzel takımı yönetiyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.