Şimdi Ara

i-mate SP5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar 400 ytl ymiş orda nası fiyat sizce :)
  • BEN YANLIİŞ Bİ CİHAZA BAKTIM GALİBA DAHA ÖNCEDEN:)

İİYMİŞ BU CİHAZ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ddonmez

arkadaşlar 400 ytl ymiş orda nası fiyat sizce :)

HACI NERDE 400 MİLYON BU CİHAZ BENDE ALIYIM Bİ TANE:)
  • dubaide :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ddonmez

dubaide :)

O DA GÜZEL:)
  • updeyt :)
  • malum i-mate mobilwindows işletim sistemli smartphone lerin motor modellerinden biri bu da çok güzel bir telefon symbianlada kıyaslanmayacağına göre çok çok iyi
  • işlemci texasın 200lük işlemcisiyse çok çok iyi değilse bile wm5.0 ve wlan yeterde artar bile...
  • PEKİ KAYIT İŞLEMLERİ FİLAN NASI OLCAK BU İŞLER???
  • uppppppp
  • bu telefon SE p990i ye göre nasıl?
  • arkadaşlar hipernex gibi birçok türk alışveriş sitesinde bu telefonun orjinali satılıyor nasıl oluyor anlamdım ??!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 7 Ocak 2006 20:05:28 >
  • dubai de 400 ytl peki burda kullanabiliyormuyuz bu aleti ?...

ben çok beğendim ...

i-mate SP5
  • arkadaşlar imate spv 550 ve spv600 ler çıkmış manyak bişey ben şimdilik sp3 almayı düşünüyorum mpx200 mü satıp fiyat farkı nasıl bilen varmı?

• qtek_9100
     i-mate SP5

o2-xdamini-s
     i-mate SP5

o2-xda-atom
     i-mate SP5

qtek_9000
     i-mate SP5

qtek_9090
     i-mate SP5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli125 -- 20 Ocak 2006 0:45:07 >

• @veli125

resimlerin altına modellerin isimlerinide yazarsan çok daha aydınlatıcı olacak ?!?!
  • Fujıtsu sıemens in 810 830 ve samsung un olay yaratacağa benzeyen M8000 MODELİ ÇIKANA KADAR BENCE EN İYİSİ!Ama bilgi paylaşımı konusunda mesela mpx ile ilgili bir sürü bilgi bulurken bu cihazla ilgili bilgi bulmak paylasmak zor !Cihaz iyi laf yok ama durum bu ,bende almak istiyor gibiyim uygun fiat bulan varmı?Ben türk sitelerinde bulamadım,su an mpx 220 mi alsam bundan mı alsam ne dersiniz?
  • bilgi bulman tabiki zor çünkü satışı yok.varsa bile bazı siteler tarafından satılıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

@veli125

resimlerin altına modellerin isimlerinide yazarsan çok daha aydınlatıcı olacak ?!?!

• Bu alet tr ye gelirmi yaw

i-mate SP5
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.