Şimdi Ara

I mesaj belasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Apple Artık çok sorunlu olmaya başladı , icloud üzerinden hiçbir şekilde yedekleme yapamıyorum , dns yükleyip amerika olarak seçtiğimde yedekleme yapabiliyorum sorunu yaşayan varmı acaba benim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone kullanicisiyim. Faturayi asmayan tarifedeyim. Face time ve imessage kapali. Actigim anda yuzlerce belli araliklarla mesaj geliyor. Operatore mesaj gondermek istiyor, bakiye yetersiz uyarisi mesaj geliyor yuzlerce. Cozumu ek paket almakta bulmustum. Su an hayatta acmam.

Bence sizinde bir defaya mahsus ek mesaj alip deneyebilirsiniz. Ama tekrar facetime ve imessage aktif hale getirmek isterseniz tekrar mesaj gondermesi gerekecek.

Apple operatorlere kazandiriyor. Bence tamamen yazilim hatasi. Bu olayi wi ustunden halledebilir aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagenc

Bende Avea'yım bende de var aynı beladan. Allah'tan faturaya yansımadı hiç. Turkcell'e geçiş yapıyorum sorun devam edecek mi bakacağım. Sonucu aktarırım.

Turkcell'e geçtim. İlk başta gene iMessage uyarısı verdi bir daha vermedi. Telefonu açtım/kapadım, uçak moduna aldım/çıkardım falan hiç uyarı gelmedi. Sonra Turkcell'i aradım 89 kuruşa açabilirsiniz dedi. Yanlız kapatırsam eğer gene açmak istediğimde bir 89 kuruş daha alıyor. Avea ve Vodafone'de de böyle ucuz ise çözüm açtırmak olur bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.