Şimdi Ara

i5 S4 nokta atışı fikirleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugüne kadar maalesef ki her telefonu kullandım ve her telefondan kastım i4 i4s i5 note note 2 s3 ve şimdi S4 düşündüm.
    açıkçası artık telefon almak ve satmak istemiyorum her telefon aldığımda bunu diyorum fakat ne oluyorsa oluyor ikizler burcumun özelliği ve teknoloji manyaklığım yüzünden bu böyle olmuyor ha bir de telefonu hor kullanma :)
    neyse ki konumuza dönelim en son i5 kullandım ve satmak zorunda kaldım telefonda çizikler olduğu için şimdi değişiklik arıyorum ve 5s daha çıkmayacak gibi
    S4 bu kadar kötü bir telefon mu arkadaşlar eminim ki s3 s3 mini note note2 den çok iyidir. ne düşünüyorsunuz bugün gidip s4 almak istiyorum 4-5-6 taksit yapıp yeni telefon çıkınca 5s ona geçiş yapmayı düşünüyorum.

• Paran bu kadar coksa ya da baban zengınse dırekt vertu al,ust modellerınden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Paran bu kadar coksa ya da baban zengınse dırekt vertu al,ust modellerınden.

yok be kardeşim orta geçimli bir ailenin çocuğum işte günümüzün şartlarında alt seviyenin biraz üstünde maaşım var. çok param olsa taksitle alır mıyım bu yazdığım telefonlar 3-4 sene de kullandığım telefonlar sadece nokta atışı istiyorum :)
  • Güncel
  • s4ü geç htc one'a bak sen

ben şahsen i5 le one arasında kalırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.