Şimdi Ara

'iade alınabilir' ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hard diskim bozulunca, garanti kapsamında oldugundan vatana goturdum. su an baktigımda "son durumu: iade alinabilir" biçiminde.

bu ne demek oluyor?

diski mi iade edebiliyorum, eger boyleyse bana faturadaki parayı mı verecekler?

*nerede soracagimi bilmedim o nedenle bu foruma yazıyorum

• ürünü geri alıcaklar demek
    size ya aynı üründen verirler yada alışveriş çeki verirler çeki kullanarak başka ürün alabilirsiniz
  • Sitesine girip 444 lü numaraları orda yazıyor,artı bütün şubelerininde telefon numaraları mevcut, arayıp sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

ürünü geri alıcaklar demek
    size ya aynı üründen verirler yada alışveriş çeki verirler çeki kullanarak başka ürün alabilirsiniz

2 Tb Seagate ST2000DM001 almıştım,format atmayı denediğimde hiçbir şekilde atılmıyor,cdyi değiştirdim,sata portlarını değiştirdim,sonuç aynı.

Bugün götürdüm,aynen iade alınabilir diyor,ben verdiğim şeyi mi aynen alacağım,yoksa para mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ister odedigin parayi ister urunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

Ister odedigin parayi ister urunu.

Ben ilk başta üründe sorun yok,gelip alabilirsiniz demişler gibi anladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranızıda, aynı ürünü ya da çek alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T

quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

ürünü geri alıcaklar demek

2 Tb Seagate ST2000DM001 almıştım,format atmayı denediğimde hiçbir şekilde atılmıyor,cdyi değiştirdim,sata portlarını değiştirdim,sonuç aynı.

Bugün götürdüm,aynen iade alınabilir diyor,ben verdiğim şeyi mi aynen alacağım,yoksa para mı?

Bende diyorum acaba bu mesajı ne zaman yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.