Şimdi Ara

iAntares_10.6.3_v2.2.iso (iatkos'a göre daha fazla seçenek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar youtube'de izledim Çinlilerde osx86 yapmışlar ama inanın customize seçeneğinde bir.çok donanım bulunmakta..(Ati hd 4650 den tutun bir çok donanım) iatkos'a göre daha fazla donanım eklemişler.Kurulumu iatkos gibi kuramayan arkadaşlar birde bunu denesinler.Ethernet kartından ses kartından ........ bir çok donanım parçası var.
    torrent_z (alt çizgi yok) sitesine girip arama kutucuğuna iAntares yazın çıkan listeden herhangi bir torrent sitesine girin.Download torrent dedikten sonra bitorrent gibi benzeri bir programla indirdiğiniz torrent dosyasını açın indirme işlemine başlayın.(bilmeyen arkadaşlar olabilir)
    Ben denemedim çünkü hacintosh 10,6,7 kullanıyorum.Bu da videosu
    http://www.youtube.com/watch?v=N_57bYGX40I

Kuramayan arkadaşlar kesinlikle deneyin.
    Umarım kurabilirsiniz.Aylardır win7 yüzü görmüyorum.:))
    En azından yapabilecek bir arkadaş varsa customize menüsünün komple bir listesini buraya çıkarabilirse kurulumda sorun çıkan arkadaşlara yardımcı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLar3s3 -- 6 Mayıs 2011; 22:46:55 >

• Ben iatkos kullandım. Ama sadece kurulum için. Customize`den hiçbir şey seçmeden kurdum. Sonra multibeast ile gereken donanımları kurdum. Elinde Snow Leopard Retail (ya da diğer osx86 sürümleri) olan http://tonymacx86.blogspot.com/2010/04/iboot-multibeast-install-mac-os-x-on.html adresindeki tutorial`ı deneyebilirler.
  • indirdim iboot ile açmaya calısında hata veriyo direk hdd ye yazdırıyorum ben isoları hdd den iboot ile kurulum yapıyorum fakat ilk açılmayan iso bu oldu :)
    farklı bir yöntemi mi vardır dvd ye yazıp boot etmenin dısında ?
  • Diğer yöntemleri denemedim.Dvd'ye yazdığım ile boot oldu.Hiç bir hata almadım
  • Bunu ibootla boot edemezsin zaten. Kendisi boot olabilen dvd
  • iantareste bozukluk var...Ben indirdim sanal olarak diğer hazard 10.6.6i ve iatkos 10.6.3 ü kurabilmeme rağmen iantares kurulmuyor problemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.