Şimdi Ara

Icon...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Token icon paketini indirdim ve mağlum icon'ları ekliyorum. Ancak benim sorum şöye olacak; icon'ları ekler iken değiştireceğim dosya veya klasöre sağ tık yaparak simge değiştir kısmından ekliyorum. Açıkcası tüm klasörleri değiştirirken böyle yapmakta bi yerden sonra adamı yoruyor. Acaba toptan değiştirme vs gibi olay olmuyor mu ?

• iconpackager programıyla toplu olarak klasörlerin iconlarını değiştirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 11 Eylül 2010; 1:28:02 >
  • Ben sadece masaüstündekileri değiştiriyorum iconpacker diye ismi geçen bir programla oluyordu sanirsam diğer arkadaşlar bilgilendirir daha detaylı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 11 Eylül 2010; 1:28:37 >
  • Arkadaşlar yardımlarınıza teşekkür ederim. Programı kurdum ve biraz baktım. Yalnız şöyle bi olay var; token simgelerimi load yapıyorum ama bi türlü program kabul etmiyor. Ne yapabilirim ??
  • Load derken paket olarak kaydetmek istersen program hata verip kapanıyormu ?
  •  Icon...

Aynen böyle.
  • Token iconlarının paketi yok üstten icons and cursors sekmesinden klasör iconlarını falan kendin seçiceksin , deviantartta paket halinde iconlar bulabilirsin
  • Bir nevi manuâl yapacağız yine :D. Sağlık olsun. Teşekkürler yardım edenlere :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.