Şimdi Ara

İcon resmi değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alıntıdır (http://www.a27dev.com/installer/repo kaynağını installer a ekledikten sonra.
    Rename isimli programı kurun ) sonuç mukemmel çalışıyor irealsms programının ismini mesajlar olarak değiştirdim işe yarıyor sylargray nickli arkadaşa teşekürler icon ismi tamam tema kullanmadan icon resmi değiştirme applications içinde programlara ait iconlar var icon.prg diye yazıyor dosyayı silip yerine seçtiğiniz iconu kopyalayın icon ebet 60x60 olacak teli kapatıp açın icon değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edasdemir -- 22 Ocak 2009; 1:52:10 >

• Telefonun jailbreak'li ise var.
  • Üstadım Telefon jailbreak'li çok aramama rağmen ayrıntılı bir açıklama bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edasdemir -- 19 Ocak 2009; 3:11:58 >
  • Aynısını bende sormuştum ama "Telefonun jailbreak'li ise var. " denmişti ve öyle kalmıştı.
  • Bir yolu yoksa internette dağıtılan o kadar icon ne işe yarıyor
  • Ben şahsen şöyle yapıyorum;

Cydia'dan bol icon'lu bir winterboard teması indiriyorum sonra winscp ile Library/themes klasörünün içinden indirdiğim temayı bulup bilgisayara kopyalıyorum. Sonra tema dosyasının içindeki Icons klasörününü içindeki iconları kendi iconlarımla değiştiriyor ve telefona geri yolluyorum.

Iconların isimlerini değiştirmek için ise cydia'da bir program vardı ama adını tam hatırlayamıyorum. Rename olması lazım.
  • Arkaadaşlar bu işin ayrıntılı açıklamasını yapacak bir arkadaş yokmu çok makbule geçr
  • Bildiğim kadarıyla en kolay yöntem benim anlattığım. Yada kendin bir winterboard teması hazırlayacaksın. Anlamadığın yerler varsa sor yardımcı olmaya çalışırım.
  • Alıntıdır (http://www.a27dev.com/installer/repo kaynağını installer a ekledikten sonra.
    Rename isimli programı kurdum ve direk kurdum ) sonuç mukemmel çalışıyor irealsms programının ismini mesajlar olarak değiştirdim işe yarıyor sylargray nickli arkadaşa teşekürler icon ismi tamam tema kullanmadan icon resmi değişirse çok güzel olucak
  • Arkadaşlar sonunda iphonede icon resimlerini ve isimlerini değiştirdim nasıl yapıldığını ilk başlıkta anlattım yardımcı olan arkadaşlara teşekürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.