Şimdi Ara

İdeos X5 2050 mah.batarya geldi.Almak isteyenler !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendiminde kullanıcısı olduğum Huawei ideos X5 telefon için Çin' den fazlaca getirttiğim 2050 mah. bataryaları satıyorum. Ordan geldiği gibidir ambalajından hiç açılmamıştır.Türkiye'de bu bataryalardan bulunmamakta ve kesinlikle telefonun üzerindeki orjinal bataryasından (1500 mah) 2 kat daha uzun süre gitmektedir. Getirttiğim bataryalardan birtanesini ben kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşamadım.Şarj konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar varsa bana dua edecektir. Yoğun kullanımdan sonra çektiğim ekran resmini de aşağıya ekliyorum isteyen arkadaşlar bakabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-huawei-ideos-x5-telefon-icin-2050-mah-batarya-ambalajinda-123094358/detay

İdeos X5 2050 mah.batarya geldi.Almak isteyenler !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skalaytr -- 28 Nisan 2013; 12:29:33 >

• valla batarya güzel mi bilemem ama 35+kargo biraz fazla geldi bana :) batarya 5 euro + kargo ne kadar bilmiyorum baltalamak gibi olmasın yanlış anlama :)
  • 12$ +kargo verdim kardeş ben alırken çünkü birtane getirtmedim.İsteyen olursa diye koydum zaten yani hesabına gelen düşünen varsa alabilir.
  • batarya ısınıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samura92000 -- 28 Nisan 2013; 22:52:12 >
  • hayır kesinlikle ısınma problemi yok hatta orjinal bataryası varken oyunlarda veya internete biraz fazla girdiğimde telefon ciddi anlamda ısınıyordu şu anda hiç bir şey yok. Performans olarakta süper diyebilirim.
  • Son bir adet batarya kaldı.
  • cindeki sitede kargo parası verilmiyor ürünlere bataryanın taneside 8 dolar orada
  • aynı bataryayı bende aldım.kargo parası da yoktu ve ayrıca en fazla 15 lira civarı bir şey tuttuğunu hatırlıyorum sen milleti kazıklamaya çalışıyorsun
  • birincisi ben kimseyi kazıklamıyorum kimseye zorla biÅŸeyde satmıyorum sadece elimde batarya var dedim ve ben fiyatını söyledim hesabına gelen alır gelmeyen almaz bu kadar açık bunda kazık hile yok. ayrıca ÅŸu anda öyle fiyatı dediÄŸiniz gibi 9 dolar civarında ancak ben o fiyattan almadım. DediÄŸim gibi arkadaÅŸlar dileyen isteyen varsa diye koydum yoksa baÅŸka bir amaç yoktur. Ha ÅŸuda var tabiki isteyen orjinal yerinden sipariÅŸ etsin ama uÄŸraÅŸmam bekleyemem o kadar diyenler için koydum . saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skalaytr -- 3 Mayıs 2013; 2:40:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.