Şimdi Ara

IE7 Devamlı Script Error Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Internet Explorer sürekli scriptli sayfalarda hata veriyor. Altta, durum çubuğunda sürekli sarı renkli bir ünlemle beraber "Bitti, Sayfada Hata" yazıyor. Php'ye entegreli script içeren sayfalarda çok fazla hata yaşıyorum. Örneğin Facebook'ta ve Hotmail'in sayfasında bazı link ve tuşlar çalışmaz hale geliyor, sayfa yapıları bozuluyor. Internet Explorer 7'yi uninstall edip yeniden yükledim, olmadı... IE7 ve IE6'yı beraber kaldırıp yalnız IE7'yi kurdum... Yine düzelmedi. Internet Bağlantılarından "Tüm Dosyaları Sil" dedim... Yine olmadı.. C'deki dosyaları, cash'i falan sildim.... Yine olmadı, yine olmadı... Explorer'ın script machine'ninde bi sorun var zannedersem. İşin o kısmından da hiç anlamam aslında, kafadan attım biraz... Deli olacağım... Lütfen YARDIM!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flashbond -- 14 Aralık 2007; 15:02:36 >

• opera, firefox , netscape gibi programlardada bu hataları alıyormusun. Ayrıca Java'yı tekrar kurman belki sorununu halleder. Birde firewall programı kullanıyorsan ayarlarını kontrol et. Varsayılan ayarlara getirmeyi çalış firewall programını.

Baktın hala düzelmedi şu ana kadar harcadığın zamanı windows'u tekrar kurarak değerlendirebilirdin. Hemde sistemde rahatlamış olurdu.
  • Javayı tekrar kurmayı deneyeceğim. O da olmazsa, söz format atıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.