Şimdi Ara

IEE 1394 Fireware çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IEE 1394 girişi bir türlü aktif olmadı, Hem anakartla gelen (P5N32-SLI) ve ayrıca takılan çift giriş var, hemde elimde ayrıca önceden almış olduğum IEE 1394 Fireware kartı var, ama ne varki bir türlü aktif hale gelmedi,
    Bilgisayarım/özellikler/donanım/Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda üzerinde soru işareti bulunuyor, sürücüyü yeniden yükle diyorum (otomatik,önerilen) yüklemeye başlıyor "veri geçersiz" gibi bir hata veriyor. Kartı çıkartıp diğer yuvaya takıyorum, yine bir gelişme yok. Yani kısacası IEE 1394'ü kullanamıyorum

• anakartın dürücüsünü sitesinden güncelleyin yahut yeniden yükleyin. bir de fw 1394 kartlarının özel bir sürücüsü genelde bulunmaz tabii eğer kartınız dandikse. windown media player için fw1394 sürücüsünü yüklemeye çalış. anlaşılan bir sürücü problemin var.
  • Arkadaşım aynı poreblemi bende yaşadım pc de donanımın üzerinde soru işareti olması poreblem deyil dv girişinden kamerayı bağladığında kamera ile bağlantı kurması lazım kamerayı bağladığında kamera üzerinde dv simgesini görmen lazım eyer göremiyorsan bağlantı kablosunu deyiştir.
  • Service Pack'lerin doğru yüklendiğinden ya da yüklenip yüklenmediğinden emin olun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock_ -- 26 Eylül 2006; 12:21:40 >
  • bende service pack 1 var onboard 1394 var çalışıyo birde yüklemeden kamerayı takmayı dene olabilir
  • bunun çözümü bir firewire kartı yazılımıdır.Google da "firewire 1394 software" yazın.ve çıkan yazılımlardan birini kurun.Sorun çözülecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.