Şimdi Ara

İkinci El Dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    En fazle 23-24.000 e kadar dizel ikinci el araba arıyorum.
    Ne almalıyım, az yakacak olan ve fazla sorun çıkarmaacak olan.. Ve km si 45-50 bini geçmemiş olan.
    Düşündüklerim seat ibiza, peugeot 206 ya da 207 ya da ucuza bulursam opel astra...
    Bunların dışında alabileceğim araçlar var mı, veya alabileceğim alternatif başka neler olabilir?
    Birde seat ibiza yeni kasası çıktığında 2008 modellerinde ne kadar bir ucuzlama olur? (şu anda 26-27 istiyorlar.)
    Teşekkürler şimdiden :)

• Bu paraya C sınıfı 2006 model üstü dizel araç bulabilecegini sanmıyorum hele aradığın km aralıgında

Dolu bir 207 alırdım bu paraya
  • g.punto alabilirsin, fiesta, getz bunlardan alabilirsin, yelpazen geniş, az km yapmış sorunsuz bişey almaya bak yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanislav Petrov

Bu paraya C sınıfı 2006 model üstü dizel araç bulabilecegini sanmıyorum hele aradığın km aralıgında

Dolu bir 207 alırdım bu paraya
    O kadar parayı çıkarttıktan sonra 3-5 daha borca girip sıfır kilometre almak daha mantıklı olur benim tavsiyem.
    İkinci el dizel araç şakaya gelmez..Hep problemli,sorunlu olacaklar diye birşeyde yok ancak örneğin,
    GRANDE PUNTO 5K 1.3 MULTIJET 75 HP ACTIVE DAB ABS AC 29.750 ytl..
    Alın içinize sine sine binersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helisel -- 25 Ağustos 2008; 12:02:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helisel

O kadar parayı çıkarttıktan sonra 3-5 daha borca girip sıfır kilometre almak daha mantıklı olur benim tavsiyem.
    İkinci el dizel araç şakaya gelmez..Hep problemli,sorunlu olacaklar diye birşeyde yok ancak örneğin,

Alıntıları Göster
    Ya fiat hiç düşünmedim ama zaten araştırıp ve servise gösterip alıcam. Sanırm bir sorunu olursa oradan söylerler...
    ancak ibiza ya da astra hangisi daha az sorun çıkarır, hangisi daha az yakar bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: helisel

Alıntıları Göster
    Bence de biraz daha sıkıp sıfır alabiliyorsanız iyi olur.Hyundai Era düşünür iseniz team 1,5 crdi 110 beygir 16 valf dizel eralar 27700 ytl'den başlıyor,pazarlıkla biraz daha düşürebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Bence de biraz daha sıkıp sıfır alabiliyorsanız iyi olur.Hyundai Era düşünür iseniz team 1,5 crdi 110 beygir 16 valf dizel eralar 27700 ytl'den başlıyor,pazarlıkla biraz daha düşürebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Biraz daha çıkarıp B sınıfı dolu bir araç alabilirsin.
    Ford Fusion' u da yelpazene ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1095

Biraz daha çıkarıp B sınıfı dolu bir araç alabilirsin.
    Ford Fusion' u da yelpazene ekleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    Sıfır Grande Punto'lara bakabilirsiniz.Parasının hakkını veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Sıfır Grande Punto'lara bakabilirsiniz.Parasının hakkını veriyor.

Alıntıları Göster
    ben olsam yüksek model lpg li araç alırdım.sorunsuz ve az yakmasını istiyosan!!!
  • bencede 24 verdıkten sonra git era al dızel 27700 den başlıyor sen 700 u de sıl hatta bıraz daha sılebılırsın. bence era al guzelde araç tutuldu epeyce piyasada. b sınıf oldugu ıcın az dar olabılır gıbı ama çok problem olmaz oda kanımca hayırlısı kardeş git sıfırlara bak bencede 24 ıyı bır rakam. bende 2005 te 20bın ytl vardı focus yada astra bakıyordum benzınlı.2001 2002 model araçları 20 den aşagı veren yok km dusuksede onada alamıyorsun e dedım gıdıp clasic sıfır alıyım baz donanımlı almıştım oda iş goruyor abs 2hy otomatık camlar immob. vs. ben her zaman derım sıfır alıcak kadar paran varsa aynı paraya gıdip ıkıncı el alma kafanda rahat olur bırsey olursada garantıden hallettırırsın oda şansına artık araba işi şans işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: enforacle

bencede 24 verdıkten sonra git era al dızel 27700 den başlıyor sen 700 u de sıl hatta bıraz daha sılebılırsın. bence era al guzelde araç tutuldu epeyce piyasada. b sınıf oldugu ıcın az dar olabılır gıbı ama çok problem olmaz oda kanımca hayırlısı kardeş git sıfırlara bak bencede 24 ıyı bır rakam. bende 2005 te 20bın ytl vardı focus yada astra bakıyordum benzınlı.2001 2002 model araçları 20 den aşagı veren yok km dusuksede onada alamıyorsun e dedım gıdıp clasic sıfır alıyım baz donanımlı almıştım oda iş goruyor abs 2hy otomatık camlar immob. vs. ben her zaman derım sıfır alıcak kadar paran varsa aynı paraya gıdip ıkıncı el alma kafanda rahat olur bırsey olursada garantıden hallettırırsın oda şansına artık araba işi şans işi
    Fiestayı da düşünebilirsin.207 de olabilir.ikiside aynı motoru kullanyıor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerkolik12

Fiestayı da düşünebilirsin.207 de olabilir.ikiside aynı motoru kullanyıor.

Alıntıları Göster
    ben geçen ay çok temiz 40000 km deki 2005 yeni kasa (bakımı,boya koruması,muayenesi yapılmış, daha 2 yıl garantisi olan çok temiz tdci sedan focusumu 25500. ytl ye sattım.) böyle bir araba bulursan hiç kaçırma......
  • quote:

Orijinalden alıntı: _c@dı_

ben geçen ay çok temiz 40000 km deki 2005 yeni kasa (bakımı,boya koruması,muayenesi yapılmış, daha 2 yıl garantisi olan çok temiz tdci sedan focusumu 25500. ytl ye sattım.) böyle bir araba bulursan hiç kaçırma......

Alıntıları Göster
    Mümkünse km si az olsun...

Dizel araç fazla km li olmamalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _c@dı_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emremuslu

Birader ghia diildi dimi bu ?

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    o paraya 13.tdi astra dizel bulursun

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    3 yıl önce trend modelleri 38000 ytl idi.chia lar 42000 idi.büyük zarar.
    quote:

Orjinalden alıntı: fenerkolik12

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninjaturtle -- 25 Ağustos 2008; 22:20:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ninjaturtle

3 yıl önce trend modelleri 38000 ytl idi.chia lar 42000 idi.büyük zarar.
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Tabe yaa Ben 3-4 aydır fellik fellik Focus Ghia arıyorum da.Şaşırdım bi an. içime sinen,fiyatı uygun pek yok şu anda.

2009 Modelleri,Milletin tatilden dönmesini ve ramazanı bekliorum fiyatlar için

• quote:

Tabe yaa Ben 3-4 aydır fellik fellik Focus Ghia arıyorum da.Şaşırdım bi an. içime sinen,fiyatı uygun pek yok şu anda.

Alıntıları Göster
    kia cerato tam sana göre o zman o paraya advacge donanımlısını bulabilirsin

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

dostum ford bölümünde indirimli focus alacaklar diye bi topik var oraya bi uğra istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky_m5

quote:

dostum ford bölümünde indirimli focus alacaklar diye bi topik var oraya bi uğra istersen.

Alıntıları Göster
    2008 ford fiestamı satıyorum.5000 kmde orjinal darbesiz boyasız.ekstra olarak 5 yıl/150.000 km fabrıka garantısı var artı koltuk kılfları var.27.000 ytl istiyorum.istanbuldayım.ilgilenirsen birol 0 536 430 83 83

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.