Şimdi Ara

İlk 20k Mezun Sayısı 2019 vs 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk 20kya girmiş ve mezuna bırakacak olan kişi sayısı geçen seneye göre daha mı az olur yoksa daha mı fazla olur ?

• Bu sene daha fazla olabilir. Yığılmadan dolayı çoğu kişi hak ettiğini alamadı.
  • olmadıgitti O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de böyle düşünüyordum ama malûm seneye müfredat olarak bir belirsizlik var o yüzden kestiremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garavel01 -- 5 Ağustos 2020; 3:11:12 >
  • Benc bu sene az kişi kalıcak çünkü millet güvenemiyor sisteme. Yigilma olur kolay yaparlar diye herkes gidecek
  • Up
  • ilk 20k yı bilmem de 20-30 arası daha fazla olacağından eminim millet tıp için deliriyor harbiden artık diş de kesmiyor onları.
  • Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. 20-30k arası çok olabilir ama ilk 20k içinde geçen yıla göre daha az mezun olacak gibime geliyor. Çünkü dediğin gibi belirsizlik var ve danışılan her akraba,öğrenci,öğretmen vs. kendisine danışan kişiye "Mezuna kalma" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Y. -- 5 Ağustos 2020; 4:18:37 >
  • İlk 20k da bırakan çok olmaz ama potansiyelli mezun fazla olur özellikle 20 30 arası yazan yok neredeyse herkes mezun gördüğüm kadarıyla.Potansiyelli mezunlar nasıl etki edecek görmek zor ama bir bakımdan önünü göremeyeceğini düşünüp 20k içinden bırakmayan kişiler vs ile dengelenir mi ağır mi basar merak ediyorum.Valla atıyoruz kendimizi bir bilinmeze hadi hayirlisi
  • Hocam öyle diyoruz ama benim çevremde 20-18-11 den bırakacaklar da var yani cidden merak ediyorum nasıl olur
  • EA’da ilk 10k’da,SAY’da ilk 20-30k arasında geçen yıla göre daha fazla mezun olacaktır bence. Çünkü yığılmadan dolayı çoğu kişi geçen seneden iyi yapmasına rağmen saha kötü sıralama elde etti.
  • Garavel01 G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bir soru grubunda yoneticiydim geçen yil bu dönemlerde ilk 5k da olan 2 mezun arkadaşı gruba getirmiştim.Birisi 18. Oldu zaten diğeri de 501. Ama bu sene gruba devam ediyoruz ve en az 40 tane PM aldım ve hiç 5k dan kalanı henüz göremedim keza 10k da ama mühendislik isteyip 15 civarından bırakan arkadaşlar var 2 tane işte 18 civarından da var ama bizim vereceğimiz örneklerin de bir gecerliligi yok çünkü 20 bin adam içinden en baba 100 tane adam bile saysak
    bir şey ifade etmez.Aldigim pmlerin çoğu 20-30 aralığında olduğu için yazmak istedim.Ea'da 10k dan kalınır mesela çünkü İİBF yok üstüne hukuk isteyenler zaten gidiyor ve seneye belirsiz olduğu için İİBF de seçim yapan çok görmedim(yani Boun gelmiyor mezuna atalım.).11 den ben bırakıyorum ben hariç 9 dan bırakan bir arkadaş var ilk 5k dan bırakan az olacaktır ama 7-12k bandında bırakan ,EA tarafında biraz daha fazla olur

• Anladım hocam sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.