Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ödeme Kısmında Sarı Kutuyu Seçince kodu girin. Otomatikman alt kısımda 50 TL gözükecek.
  • Keşke 1 gün bekletseydim kuponu ne güzel kulaklık alırdım şimdi
  • Bir sey ayarlasak da yeni urunler geldiğinde hemen haberimiz olsa
    Editt.Yuh İcime dogmus resmen

*2 zx300 de aldık sezonu kapattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebob55 -- 13 Ekim 2013; 0:19:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony ZX300 kervanına katıldım ben de konuyu açan arkadaşa teşekkürler bol bol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellisntgood -- 12 Ekim 2013; 23:58:59 >
  • 1 tane maviyi kaptık
  • SONY NX 300 - NX 100 STOKLARI YENİLENMİŞTİR

beyler benim bir sorum var biri cevaplarsa sevinirim

diyelim elimde 3 tane indirim kuponu var (50tl lik) 150 tl lik malı beleşe getirebiliyor mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Ödeme Kısmında Sarı Kutuyu Seçince kodu girin. Otomatikman alt kısımda 50 TL gözükecek.

Hocam her şey tamam. Şifreyi yazdım, imdirimi uygulaya tıkladım fakat; ''Seçmiş olduğunuz kampanyaya ait üyeliğiniz bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden bize ulaşabilirsiniz. '' diyor ve uygulanmıyor.
  • ipadim yok, iphonem yok gittim bunu aldım

https://magaza.turkcell.com.tr/showProductDetail.do?psi=1004178#!prettyPhoto

içinde aux var mıdır
  • zx300 maviyi bende kaptım az önce konuyu uplayan kardeşimizden Allah razı olsun
  • Kaçırdım diye çok üzülmüştüm SONY ZX 300'ü, anında kaptım bi tane.. Sadece mavi rengi kalmış ama olsun Bedavaya geldi ya lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 13 Ekim 2013; 0:17:02 >
  • Allah razı olsun bi beyaz bi mavi iyi oldu :)
  • 3 tane hattan yapmıştım, kendi şifremi yazıp bir tane kulaklık aldım ama diğer hatların mesajlarındaki kodu kabul etmiyor
    ne iştir anlamadım, bir hesaptan 1 tane mi alınıyor acaba:)Haber verenlere teşekkürler yine de 1 tane gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

3 tane hattan yapmıştım, kendi şifremi yazıp bir tane kulaklık aldım ama diğer hatların mesajlarındaki kodu kabul etmiyor
    ne iştir anlamadım, bir hesaptan 1 tane mi alınıyor acaba:)Haber verenlere teşekkürler yine de 1 tane gelecek.

Tamamdır her hat için üyelik açılıp o hat hesabı ile kendi kodunu kullanmak gerekiyormuş.

Ve an itibariyle zx300 bitti.
  • benim zx300 de geldi bugün. parayla alsak bu kadar hızlı kargolamazlardı herhalde haberi veren arkadaşa da çok teşekkür ederim tüm forumda zx300 kulaklık var sayesinde
  • Hangi şehirlerdesiniz?

Bizim kargolardan ses seda yok.Zaten Çorlu da global kargo da yok :) galiba bayram sonrasına kalıcaz..

Bir de adam resmi kurumlar haftasonu kapalı diye hiç başlamamışlar onlara,ben bir tanesini adliyeye gelsin diye yazdım bayram sonrasına kaldı..pazar günü getirirler mi acep eve
  • beyaz da açılmış
  • an itibariyle beyaz zx300 aldım. kargolama bayram tatili nedeniyle 21 ekimde başlayacakmış..
  • Sistem hatası oluştu diye hata veriyor hiç bir ürünü sepete atamıyorum neden olabilir ?
  • 4000 adet çekin %90 ı ile ZX300 alındı sanırım. Bu kulaklık Türkiyede ilk satışa çıktığından bu yana bu kadar satılmamıştır eminim. Tüm Türkiye stokları TM ya aktarılmıştır kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 çek almıştım, az önce zx300 mavi sipariş ettim bir tanesiyle diğeri dursun bakalım telefon alma aşamasındayım, telefona göre kapak ekran koruma falan alırız birşeyler
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.